TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Married at First Sight mag dan al jaren een succes zijn op tv-gebied, op romantisch vlak wil het met slechts twee koppels in zes seizoenen nog niet vlotten. Daarom is er in aanloop naar het zevende seizoen flink wat veranderd, zo vertelt seksuoloog Eveline Stallaart vandaag in De Telegraaf.
Eén verandering verklapte Carlo Boszhard eerder al in zijn column op Televizier: er wordt vanaf moment één getrouwd!
Toch is dat niet de enige aanpassing. Eveline Stallaart, die als seksuloog al seizoenen lang betrokken is bij Married at First Sight, verklapte ook dat het team van experts op de schop moest. "Normaal zaten wij als experts allemaal een beetje op hetzelfde werkvlak: psychotherapie en relatietherapie. Nu hebben we meer ons eigen hokje. En naast psychologie en matchmaking ook biologie", geeft ze alvast een tipje van de sluier weg.
Daarnaast is er ruim de tijd genomen om de kandidaten flink onder de loep te nemen. "Meer dan ooit hebben we de tijd gekregen om de kandidaten te bestuderen om ze mee te maken en ze te analyseren. Daar ontbrak het aan in de afgelopen jaren", geeft Eveline toe. "Want wie doet er mee om echt de liefde te vinden en wie wil meedoen aan een tv-programma? Daar wil je meer tijd voor hebben zodat mensen niet de kans krijgen om sociaal wenselijk te antwoorden."
Of het de experts inderdaad is gelukt om matches te vormen, zie je vanaf vanavond om 20:30 uur wekelijks op RTL4.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
Dit programma vervangt Het Perfecte Plaatje op Reis
14:24Wanneer is de finale van De Slimste Mens België te zien op tv?
12:36Jordy wint 105.000 euro in De Bondgenoten: 'Dit ga ik er mee doen'
11:38Beau lijkt van de aardbodem verdwenen na abrupt vertrek uit De Bondgenoten
11:26GTST-ster door rug gegaan: fysio naar de set