TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoe gezellig al die bruiloften ook zijn, de meeste kijkers van Married at First Sight wachten stiekem op het moment dat het misgaat. Het valt ook niet mee om ineens je leven te moeten delen met een wildvreemde partner én een cameraploeg.
De eerste echtelijke ruzie is vanavond een feit en Martijn en Nicole gaan met de dubieuze eer aan de haal. Tijdens hun huwelijksreis in Italië lopen de irritaties zo hoog op dat ze een stevige woordenwisseling hebben. Tussen Wilfred en Francois is alles pais en vree. De mannen zijn aangekomen op Sint Maarten voor een zonovergoten, Caribische liefdesvakantie.
De trouwzaal is ondertussen gevuld met de familie en vrienden van Loes en Wichian. Ze komen als vreemden voor elkaar binnen, maar gaan als man en vrouw weer naar buiten.
Waarom B&B Vol Liefde-Debbie en Paul eerst 'nee' zeiden tegen andere tv-programma's
11:32Boer zoekt Vrouw-koppel Jan en Rianne opnieuw ouders geworden
11:01Explosieve ruzie in De Bondgenoten: 'Wil je met me vechten?'
09:38De TV van gisteren: kijkers zien Sandra 'nog even gefileerd' worden in exitgesprek MAFS
15:12Noa Zwan roert GTST-kijkers tot tranen met liedje: 'Prachtig'