TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoe gezellig al die bruiloften ook zijn, de meeste kijkers van Married at First Sight wachten stiekem op het moment dat het misgaat. Het valt ook niet mee om ineens je leven te moeten delen met een wildvreemde partner én een cameraploeg.
De eerste echtelijke ruzie is vanavond een feit en Martijn en Nicole gaan met de dubieuze eer aan de haal. Tijdens hun huwelijksreis in Italië lopen de irritaties zo hoog op dat ze een stevige woordenwisseling hebben. Tussen Wilfred en Francois is alles pais en vree. De mannen zijn aangekomen op Sint Maarten voor een zonovergoten, Caribische liefdesvakantie.
De trouwzaal is ondertussen gevuld met de familie en vrienden van Loes en Wichian. Ze komen als vreemden voor elkaar binnen, maar gaan als man en vrouw weer naar buiten.
Dit is waarom er op 8 oktober geen aflevering van De Slimste Mens te zien is
13:10Koopt deze BN'er het huis van de Meilandjes in Italië?
12:20Nieuw programma voor Herman van der Zandt: Taalmeesters
10:43Slecht nieuws voor Tijd voor MAX-fans: Martine van Os stopt 'binnenkort'
10:28Dirk uit Married at First Sight 2024 duikt op in nieuw datingprogramma