TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De vier matchmakers van Married at First Sight hebben het druk dit seizoen. Voorheen keken ze na hun koppelpogingen hoopvol toe vanaf de zijlijn, nu bemoeien ze zich bewust met de bruidsparen. Als er problemen zijn is een van hen altijd dichtbij.
Die goedbedoelde hulp kwam te laat voor Martijn en Nicole die al na twee dagen zover waren om uit elkaar te gaan. Gedragsbioloog Patrick van Veen probeert eenzelfde rampscenario te voorkomen bij Paula en Remco. Hun Italiaanse huwelijksreis verloopt bijzonder stroef en volgens Van Veen doen ze er verstandig aan om elk een middagje hun eigen weg te gaan. Remco besluit daarom even lekker te gaan sporten om zo zijn hoofd vrij te maken.
Ondertussen beleven Stephan en Patricia zenuwslopende momenten bij de voorbereidingen op hun bruiloft en maakt François in Emmen kennis met de vrienden van zijn man.
De TV van gisteren: Make Up Your Mind houdt het goud in handen op noodlijdende zaterdagavond
06:47Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, vtwonen weer verliefd op je huis, Norbit
11:14B&B Vol Liefde-Arie geeft korte liefdesupdate nu hij samen met Caroline in Spanje is
10:37(Oud-GTST)-Acteur Alkan Cöklü wordt voor het eerst vader
10:07Fred uit B&B Vol Liefde stelt nieuwe liefde Jenny voor: 'Ze maakt het leven mooier'