TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De vier matchmakers van Married at First Sight hebben het druk dit seizoen. Voorheen keken ze na hun koppelpogingen hoopvol toe vanaf de zijlijn, nu bemoeien ze zich bewust met de bruidsparen. Als er problemen zijn is een van hen altijd dichtbij.
Die goedbedoelde hulp kwam te laat voor Martijn en Nicole die al na twee dagen zover waren om uit elkaar te gaan. Gedragsbioloog Patrick van Veen probeert eenzelfde rampscenario te voorkomen bij Paula en Remco. Hun Italiaanse huwelijksreis verloopt bijzonder stroef en volgens Van Veen doen ze er verstandig aan om elk een middagje hun eigen weg te gaan. Remco besluit daarom even lekker te gaan sporten om zo zijn hoofd vrij te maken.
Ondertussen beleven Stephan en Patricia zenuwslopende momenten bij de voorbereidingen op hun bruiloft en maakt François in Emmen kennis met de vrienden van zijn man.
Vanavond op TV: Zoals het komt: 100 dagen in de gehandicaptenzorg, Ewout:, The Dark Knight Rises
19:39Familie Meiland ook dit jaar te zien met een kerstspecial
15:18Tsjechië doet niet mee aan het Songfestival maar om een andere reden dan je denkt
13:56Dit is waarom er op 8 oktober geen aflevering van De Slimste Mens te zien is
11:38Schema en uitslagen PDC WK Darts 2027