TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In de tweede aflevering van Married at First Sight maakt een nieuw stel zich op voor hun grote dag. Volgens de matchmakers hebben Francois en Wilfred alles in huis om de perfecte match te vormen.
De mannen delen een grote voorliefde voor mode en design, wat in ieder geval al voor de nodige gespreksstof moet zorgen. Het enige nadeel dat de liefdesexperts zien is de afstand. Francois woont in Maastricht terwijl zijn toekomstige echtgenoot resideert in het noordelijke Emmen. Dit zou weleens een hele praktische dealbreaker kunnen zijn, maar daar hebben de heren zelf nog geen weet van.
Ondertussen staan Martijn en Nicole klaar om in het huwelijksbootje te stappen. In de trouwzaal blijken ze opvallend veel gemeenschappelijke vrienden te hebben. Kennen ze elkaar al?
Chantal Janzen geeft punten namens Nederland bij het Eurovisie Songfestival
10:06Video: Beppie Melissen licht tipje van de sluier op over nieuw seizoen Gooische Vrouwen
10:00Joes Brauers hoopt dat serie De Vuurwerkramp impact zal maken: 'Ramp mag geen voetnoot worden'
09:41Dit zijn de vervangers van Peter Pannekoek in Dit Was Het Nieuws
09:16Video: Romy Monteiro keert na lange afwezigheid terug op televisie