TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het was een van de meest tragische momenten van dit seizoen Married at First Sight: Maurice die tijdens zijn huwelijksreis te horen kreeg dat bruidegom Arjan vroegtijdig was afgehaakt. Moederziel alleen liep Maurice door de straten van het romantische Porto, maar vanavond krijgt hij toch z'n happy end.
Na dates met drie heel verschillende mannen bleek Maurice een echte klik te hebben met Dennis. Samen vervolgen ze het liefdesexperiment en daar hoort een reisje bij: het stel gaat op stedentrip naar Maastricht.
De andere koppels zijn al wat verder. De huwelijksreis van Sonny en Dylan zit erop, maar de mannen vinden het vreselijk elkaar los te laten. Astleigh en Rowan ronden de samenwoonfase af, maar merken dat ze eigenlijk helemaal niet uit elkaar willen.
De eerste twee seizoenen van Single Bells zijn nu eindelijk terug te kijken
17:00Komende maand in GTST: verboden liefdes en verklapte geheimen
10:36Nieuw seizoen Floortje naar het Einde van de Wereld in de maak
10:08Even Tot Hier: kijkers genieten van optreden met Floor Jansen over minderheidskabinet (video)
09:37De TV van gisteren: Even tot Hier scoort, Hitster levert kijkers in