TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Carlo Boszhard heeft het druk in de derde aflevering van Married at first sight. Hij gaat langs bij het vierde toekomstige bruidspaar van dit seizoen en hij is erbij op de grote dag van Rowan en Astleigh. Het is nog maar zeer de vraag of er wel een klik is tussen de sportieve, modebewuste Rowan en Astleigh, de 33-jarige oud-militair die tegenwoordig de kost verdient als bierspecialist met zijn eigen webshop.
Ondertussen lijkt het tussen Astrid en Sander helemaal goed te gaan. De twee vermaken zich op hun bruiloft met vrienden en familie.
Maurice en Arjan zitten nog volop in de voorbereidende fase, maar krijgen deze week wel een teken van leven van elkaar. Tijdens het uitzoeken van de trouwpakken sturen ze hun aanstaande een liefdevolle boodschap.
Robèrt van Beckhoven stelt zijn nieuwe liefde voor in Shownieuws
15:42Max Verstappen haalt alles uit de kast om te stunten tijdens de Formule 1 GP van Brazilië op Viaplay
14:12Koning Willem-Alexander en koningin Máxima geven exclusief interview in nieuwe documentaire
13:21Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6