TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Carlo Boszhard heeft het druk in de derde aflevering van Married at first sight. Hij gaat langs bij het vierde toekomstige bruidspaar van dit seizoen en hij is erbij op de grote dag van Rowan en Astleigh. Het is nog maar zeer de vraag of er wel een klik is tussen de sportieve, modebewuste Rowan en Astleigh, de 33-jarige oud-militair die tegenwoordig de kost verdient als bierspecialist met zijn eigen webshop.
Ondertussen lijkt het tussen Astrid en Sander helemaal goed te gaan. De twee vermaken zich op hun bruiloft met vrienden en familie.
Maurice en Arjan zitten nog volop in de voorbereidende fase, maar krijgen deze week wel een teken van leven van elkaar. Tijdens het uitzoeken van de trouwpakken sturen ze hun aanstaande een liefdevolle boodschap.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene