TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Carlo Boszhard heeft het druk in de derde aflevering van Married at first sight. Hij gaat langs bij het vierde toekomstige bruidspaar van dit seizoen en hij is erbij op de grote dag van Rowan en Astleigh. Het is nog maar zeer de vraag of er wel een klik is tussen de sportieve, modebewuste Rowan en Astleigh, de 33-jarige oud-militair die tegenwoordig de kost verdient als bierspecialist met zijn eigen webshop.
Ondertussen lijkt het tussen Astrid en Sander helemaal goed te gaan. De twee vermaken zich op hun bruiloft met vrienden en familie.
Maurice en Arjan zitten nog volop in de voorbereidende fase, maar krijgen deze week wel een teken van leven van elkaar. Tijdens het uitzoeken van de trouwpakken sturen ze hun aanstaande een liefdevolle boodschap.
GTST Spoilers - maandag 9 t/m donderdag 12 november 2026
06:47Vanavond op TV: WHAM! 10 dagen in China, Scheveningen: Dag & nacht, Angels & Demons
21:35Plannen voor studioterugkeer kerstspecial All You Need Is Love de prullenbak in
19:33Brein achter miljoenenroof op Schiphol doet voor het eerst zijn verhaal in Videoland-docu
15:36Patrick Martens over mogelijke reboot ZOOP: 'Zitten mensen daarop te wachten?'