TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Carlo Boszhard heeft het druk in de derde aflevering van Married at first sight. Hij gaat langs bij het vierde toekomstige bruidspaar van dit seizoen en hij is erbij op de grote dag van Rowan en Astleigh. Het is nog maar zeer de vraag of er wel een klik is tussen de sportieve, modebewuste Rowan en Astleigh, de 33-jarige oud-militair die tegenwoordig de kost verdient als bierspecialist met zijn eigen webshop.
Ondertussen lijkt het tussen Astrid en Sander helemaal goed te gaan. De twee vermaken zich op hun bruiloft met vrienden en familie.
Maurice en Arjan zitten nog volop in de voorbereidende fase, maar krijgen deze week wel een teken van leven van elkaar. Tijdens het uitzoeken van de trouwpakken sturen ze hun aanstaande een liefdevolle boodschap.
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026. Er wacht een beladen affiche tussen twee voetballanden met een rijke WK-geschiedenis, waarbij een plek in de finale op het spel staat.
B&B Vol Liefde-Petri heeft verhuisplannen: 'Niet eenzaam, maar wel veel alleen'
15:26Lisa Bal (Een Huis Vol) deelt eerlijk en beladen bericht over samengestelde gezin
14:06Spannende opnames voor Ewout: 'De situatie werd steeds dreigender'
13:29Estavana Polman laat zich niet uit het veld slaan: 'Schuift volgende maand gewoon aan in VI'
11:16Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid