TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De finale van MasterChef Australië levert de twee overgebleven deelneemsters veel stress op. Ze moeten een driegangendiner maken voor juryleden Melissa Leong, Jock Zonfrillo en Andy Allen. Maar ook hun inmiddels uitgeschakelde medekandidaten mogen mee-eten.
Het duo stuit daarbij op verschillende tegenslagen: van rundvlees dat niet op tijd gaar is, tot alarmbellen en hulpdiensten als een van de twee finalistes haar hand verbrandt. Er staat dan ook veel op het spel, want de winnares gaat naar huis met 250.000 dollar.
Daar komt nog bij dat de twee vrouwen sinds hun jeugd goede vriendinnen zijn. Gedurende de finale blijkt het een nek-aan-nekrace te worden en zo blijft het tot de laatste minuten spannend. Vandaag het eerste deel van de culinaire eindstrijd.
Partnerbijdrage
Talpa stopt voorlopig met realityserie Familie Gillis: Massa is Kassa
17:01Miro Kloosterman maakt verrassende tv-comeback in The Passion Hemelvaart
17:00Victoria Koblenko speelt 'bijzondere gastrol' in The Passion Hemelvaart
16:09Sam van Royen presenteert WK-programma Het Oranje Café
15:13Naomi doet als slachtoffer van Ali B voor het eerst zelf haar verhaal in RTL Tonight