TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na de geslaagde oudejaarsuitzending kan Matthijs Gaat Door weer fris en fruitig beginnen aan het derde seizoen. De zaterdagavondshow hoeft zich allang niet meer te bewijzen. Kijkers zijn lyrisch, vooral over de muzikale optredens. Een spectaculaire David Bowie-opera, een bigbandbattle met zestig muzikanten en Herman van Veens onnavolgbare uitvoering van 'Opzij' met OG3NE: hoe komen ze op al die ideeën?
Muziekredacteur Jessica van Amerongen gaf daar eerder al een tipje van de sluier over weg. "De aanleiding is elke keer anders. Iemand heeft een artikel in de krant gelezen, er verschijnt een film met een mooie soundtrack of de artiest komt met een idee. Of we doen gewoon waar we zelf zin in hebben. Dit seizoen wil ik sowieso een discoknaller, om de koude wintermaanden door te komen."
Of dat gaat lukken of niet? Daar wil ze niet eens over nadenken. "Dat probeer ik sowieso nooit te denken. We zoeken de grenzen op om de kijker te verrassen en dat is een hele puzzel, maar het lukt vrijwel altijd", vertelde ze eerder al in een interview. "Maar: je moet niet stunten om het stunten. Alles moet een functie hebben. Zo heb ik de battle tussen onze bigband en de New Cool Collective zeven minuten laten duren. Dat is lang op tv, maar iedere seconde bleef het spannend.”
Yvon Jaspers deelt heel leuk nieuws over Boer Zoekt Vrouw-stel Roel en Simone
10:29The Voice-deelnemer Thijs heeft te maken met roddels: 'Dit is fake nieuws'
10:24Echte Gooische Moeders krijgt een zesde seizoen
09:46Video: Antine onthult bizarre details over Monique en nieuwe schoondochter Veerle
09:15Op deze datum zie je de reünie van Winter Vol Liefde 2026