TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met haar 108 jaar is tante Es de oudste inwoner van Amsterdam. Zo oud voelt ze zich trouwens absoluut niet, ze geniet nog volop van het leven. Es heeft drie grote passies: ze is al ruim een eeuw fan van Ajax, houdt van de muziek van Bach en van orgels. In deze MAX Maakt Mogelijk zet Jan Slagter haar in het zonnetje met een dag vol verrassingen.
De verrassingsdag van tante Es begint ‘s ochtends met een bezoekje van Ajax-legende Sjaak Swart en cadeaus en gaat verder met een boottocht over de grachten en een Bach-concert op een kerkorgel.
Verder komt in deze aflevering het tafeltje-dek-je-project van Casa MAX Capresti in Moldavië aan bod. In dit verzorgingshuis krijgen 65 ouderen drie keer per week een warme maaltijd. Het kan volgens Slagter wel weer wat aandacht gebruiken.
Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire
10:04'MAX Vakantieman zie je weer vanaf deze datum'
09:16Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival