TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met haar 108 jaar is tante Es de oudste inwoner van Amsterdam. Zo oud voelt ze zich trouwens absoluut niet, ze geniet nog volop van het leven. Es heeft drie grote passies: ze is al ruim een eeuw fan van Ajax, houdt van de muziek van Bach en van orgels. In deze MAX Maakt Mogelijk zet Jan Slagter haar in het zonnetje met een dag vol verrassingen.
De verrassingsdag van tante Es begint ‘s ochtends met een bezoekje van Ajax-legende Sjaak Swart en cadeaus en gaat verder met een boottocht over de grachten en een Bach-concert op een kerkorgel.
Verder komt in deze aflevering het tafeltje-dek-je-project van Casa MAX Capresti in Moldavië aan bod. In dit verzorgingshuis krijgen 65 ouderen drie keer per week een warme maaltijd. Het kan volgens Slagter wel weer wat aandacht gebruiken.
Beestenboel krijgt geen tweede seizoen
11:54SBS-hits De Hanslers en Oh oh Den Haag krijgen extra afleveringen op KIJK.nl
11:18Roel van Velzen reageert verslagen op dood van 'zijn' Voice-talent Ben Saunders
10:19Thomas van Groningen verbaasd over Televizier-nominatie: 'Ben ik nou een van die drie beste presentatoren?'
10:00Afke Boven over haar favoriete tv-serie: 'Ik zag het voor het eerst toen ik 19 was'