TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met haar 108 jaar is tante Es de oudste inwoner van Amsterdam. Zo oud voelt ze zich trouwens absoluut niet, ze geniet nog volop van het leven. Es heeft drie grote passies: ze is al ruim een eeuw fan van Ajax, houdt van de muziek van Bach en van orgels. In deze MAX Maakt Mogelijk zet Jan Slagter haar in het zonnetje met een dag vol verrassingen.
De verrassingsdag van tante Es begint ‘s ochtends met een bezoekje van Ajax-legende Sjaak Swart en cadeaus en gaat verder met een boottocht over de grachten en een Bach-concert op een kerkorgel.
Verder komt in deze aflevering het tafeltje-dek-je-project van Casa MAX Capresti in Moldavië aan bod. In dit verzorgingshuis krijgen 65 ouderen drie keer per week een warme maaltijd. Het kan volgens Slagter wel weer wat aandacht gebruiken.
Erik van Looy reageert op onverwachte hit: 'Misschien zien ze het verschil niet'
13:08Esther uit B&B Vol Liefde kreeg heftig nieuws na opnames: 'Ik heb geen idee hoe de toekomst eruitziet'
12:01Opnames nieuw seizoen Tonnano afgerond, gaat kijkers volgens Achmed Akkabi 'omverblazen'
11:21Jean-Paul uit B&B Vol Liefde werkt aan realityserie, samen met deze oud-kandidate
10:45Urk!-tweeling Gerda en Mathilde geeft update na ziekenhuisopname in Spanje