TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Deze MAX Muziekspecial is een ode aan de cabaretier die bekend werd door zijn typetjes en zijn onvergetelijke liedjes, zoals 'Het dorp' en 'Aan de Amsterdamse grachten'. Het Metropole Orkest, onder leiding van Maurice Luttikhuis, verzorgt in Wim Sonneveld - Tour de Chant een bijzonder programma met ook Franse liedjes.
Het was de cabaretier zelf die vijftig jaar geleden al dit concertidee had. Hij voerde er destijds gesprekken over met het orkest. Sonneveld overleed plotseling op 8 maart 1974 op 56-jarige leeftijd en zo bleef het concert uit.
Vijftig jaar later gaat zijn wens dan toch in vervulling. Samen met zanger Waylon, cabaretier Richard Groenendijk, zangeres Fay Claassen en bariton Thomas Oliemans brengt het orkest Sonneveld weer even tot leven.
Wim Sonneveld - Tour de Chant is op zondag 19 mei vanaf 21:55 uur te zien bij MAX op NPO1.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Wat gaat Humberto Tan nu doen op tv na komst Welmoed Sijtsma bij RTL?
15:03Zien: De eerste beelden van de nieuwe NPO-realityserie De Verloskundigen
13:36Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden