TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De nieuwe realityserie Me or the Menu volgt vier uiteenlopende stellen die een horecazaak runnen. De hoge werkdruk die daarmee gepaard gaat, trekt een zware wissel op de relatie.
In de eerste aflevering stellen de koppels zich voor. Zo werkt Kathleen samen met haar man Nate in een foodtruck. Laatstgenoemde doet het vooral om zijn vrouw te plezieren. Maar dat blijkt al snel een misrekening. In het benauwde karretje vliegen de verwijten over en weer.
Gelukkig vormen horecakoppels niet altijd een recept voor rampspoed. Jonnie en Thérèse Boer staan al sinds 1993 aan het hoofd van driesterrenrestaurant De Librije. In een interview met Zin.nl verklaarden zij het succes van hun relatie: “Als je respect voor elkaar hebt, kun je het alleen maar leuk hebben.”
Me or the Menu zie je vanaf zaterdag 17 augustus vanaf 19:00 uur op TLC.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
Docuserie De Opvolging over De Librije krijgt een vervolg
11:07Klapt Teun Kuilboer binnenkort uit de school met Sleepers-onthullingen?
09:35Videoland komt met docuserie over Roxy Dekker en haar ArenA-concert
08:09De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers zijn nu ook helemaal klaar met Iris
06:47Vanavond op TV: 2 voor 12, Got talent, Amsterdamned