TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De nieuwe realityserie Me or the Menu volgt vier uiteenlopende stellen die een horecazaak runnen. De hoge werkdruk die daarmee gepaard gaat, trekt een zware wissel op de relatie.
In de eerste aflevering stellen de koppels zich voor. Zo werkt Kathleen samen met haar man Nate in een foodtruck. Laatstgenoemde doet het vooral om zijn vrouw te plezieren. Maar dat blijkt al snel een misrekening. In het benauwde karretje vliegen de verwijten over en weer.
Gelukkig vormen horecakoppels niet altijd een recept voor rampspoed. Jonnie en Thérèse Boer staan al sinds 1993 aan het hoofd van driesterrenrestaurant De Librije. In een interview met Zin.nl verklaarden zij het succes van hun relatie: “Als je respect voor elkaar hebt, kun je het alleen maar leuk hebben.”
Me or the Menu zie je vanaf zaterdag 17 augustus vanaf 19:00 uur op TLC.
Merel Ek bij Vandaag Inside: 'Borstvoeding geven is niet zo makkelijk als het lijkt'
13:49Nieuwe serie Rust en Vreugd met Annet Malherbe is vanaf dan te zien
13:28Dit programma vervangt We Zijn Er Bijna! op NPO1
12:47Zo eert Tijd voor MAX Joke Bruijs
12:10Johan Derksen: 'Koninklijke familie, stop met dat lullige gezwaai'