TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De nieuwe realityserie Me or the Menu volgt vier uiteenlopende stellen die een horecazaak runnen. De hoge werkdruk die daarmee gepaard gaat, trekt een zware wissel op de relatie.
In de eerste aflevering stellen de koppels zich voor. Zo werkt Kathleen samen met haar man Nate in een foodtruck. Laatstgenoemde doet het vooral om zijn vrouw te plezieren. Maar dat blijkt al snel een misrekening. In het benauwde karretje vliegen de verwijten over en weer.
Gelukkig vormen horecakoppels niet altijd een recept voor rampspoed. Jonnie en Thérèse Boer staan al sinds 1993 aan het hoofd van driesterrenrestaurant De Librije. In een interview met Zin.nl verklaarden zij het succes van hun relatie: “Als je respect voor elkaar hebt, kun je het alleen maar leuk hebben.”
Me or the Menu zie je vanaf zaterdag 17 augustus vanaf 19:00 uur op TLC.
We Zijn er Bijna!: dit is de exacte route die Marlijn en de kampeerders afleggen
13:34Wanneer is LUBACH weer terug op tv?
12:55Erica Terpstra tóch nog op reis voor MAX?
12:11B&B Vol Liefde: 'Nee Ceciel, ik wil niet meer met je eten'
11:15Zus van Fabiënne uit De Bondgenoten spreekt zich uit over gerucht: 'Het is te bizar voor woorden'