TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De nieuwe realityserie Me or the Menu volgt vier uiteenlopende stellen die een horecazaak runnen. De hoge werkdruk die daarmee gepaard gaat, trekt een zware wissel op de relatie.
In de eerste aflevering stellen de koppels zich voor. Zo werkt Kathleen samen met haar man Nate in een foodtruck. Laatstgenoemde doet het vooral om zijn vrouw te plezieren. Maar dat blijkt al snel een misrekening. In het benauwde karretje vliegen de verwijten over en weer.
Gelukkig vormen horecakoppels niet altijd een recept voor rampspoed. Jonnie en Thérèse Boer staan al sinds 1993 aan het hoofd van driesterrenrestaurant De Librije. In een interview met Zin.nl verklaarden zij het succes van hun relatie: “Als je respect voor elkaar hebt, kun je het alleen maar leuk hebben.”
Me or the Menu zie je vanaf zaterdag 17 augustus vanaf 19:00 uur op TLC.
Danielle van Grondelle geeft update na dubbele botbreuk in De Verraders
10:00Dit zijn de 5 best bekeken Blind Auditions van The Voice of Holland 2026
09:28Georgina Verbaan en nog meer bekende namen voegen zich bij cast Dag & Nacht
08:33Met deze BN'ers start Johnny de Mol zijn nieuwe tv-quiz Pokerface
08:04De TV van gisteren: kijkers zijn getuige van bijzonder pijnlijke exits in De Verraders