TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zes oud-topsporters wonen een week met elkaar samen en praten over hun carrière en persoonlijke levens. Ook dit seizoen heeft de EO weer aansprekende namen weten te strikken. Marianne Timmer, Michael Boogerd, Henk Grol, Marlou van Rhijn, Gregory Sedoc en Nicolien Sauerbreij beantwoorden vragen als: Wat hebben de medailles en de topsport opgeleverd?
In deze tweede aflevering staat wielrenner Michael Boogerd centraal. De Hagenaar kende een mooi carrière, maar daarna was niet alles rooskleurig. In oktober vertelde hij in het Omroep West-radioprogramma Menno in de middag met paniekaanvallen te kampen. “Vier jaar geleden begon het probleem te spelen en toen heb ik er behoorlijk mee gelopen. Mijn dagelijks leven leed eronder.” Inmiddels gaat het beter met Boogerd.
Dit programma vervangt The Voice of Holland na de spannende finale
10:03Martine van Os stelt prangende vraag aan We Zijn er Bijna!-opvolger Marlijn Weerdenburg: 'Ik wil niet vervelend doen'
10:00Dit is de favoriete serie van Harm Edens: 'Je gaat echt van de personages houden'
09:15Zo reageren alle verbannelingen op de ontmaskering van De Verraders: 'Hoe kan dit?'
08:50De TV van gisteren: Kijkers te spreken over vlotte montage Married at First Sight