TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dertien jaar lang had Jamie Spears volledige zeggenschap over zijn dochter Britney. Zo mocht de zangeres, bekend van hits als Baby One More Time en Crazy, nergens naartoe zonder toestemming en moest ze rondkomen van een budget waarvan de hoogte door haar vader bepaald werd. Maar afgelopen november kwam daar een einde aan en bepaalde de rechter dat Britney haar vrijheid terugkreeg. Tot grote blijdschap van de Britney-fans, die jaren geleden al de #FreeBritney-movement oprichten. Merel Westrik gaat op zoek naar de oorsprong van deze movement.
Hoe is deze beweging bijvoorbeeld ontstaan en wat drijft de fans? Zou Britney ook vrij zijn geweest zonder hun inmenging? Merel spreekt Tess Barker en Babs Grey, twee jonge comédiennes en Britney Spears fans, die tijdens het maken van een podcast ontdekken dat het niet goed gaat met hun idool. Ook ontmoet ze super-fans Kevin en Leanne, die keer op keer met spandoeken naar de rechtbank gaan en aandacht vragen voor haar zaak. En ze volgt Robert, van jongs af aan idolaat van Britney. Hij leeft toe naar de dag waarop de rechter met het eindoordeel komt.
In Nederland gaat Merel het gesprek aan met radio-dj en groot liefhebber van de zangeres Domien Verschuuren over het leed dat Britney is aangedaan en het effect van de #FreeBritney-movement.
De documentaire Merel onderzoekt #FreeBritney is op 20 januari om 20.30 uur bij Net5 te zien.
Kees Tol stopt als presentator van VTwonen Weer Verliefd op Je Huis: 'Niet mijn eigen keus'
14:42Guus Meeuwis, Edson da Graça en Faberyayo doen mee aan De Slimste Mens ter Wereld
13:38RTL 5 komt met nieuw programma over de wereld achter KLM
10:52The Voice Kids eindelijk van start: dit is wanneer
10:33De Frogers vanaf deze datum te zien op RTL5