TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Leuk dat ik hier aan de bar mag staan. Het is toch een droom die uitkomt", zei presentator Sjoerd van Ramshorst in zijn eerste aflevering als presentator van deze iconische quiz. Hij kreeg een warm welkom van barvrouw Mylou Frencken en de drie kandidaten, die net als seizoenen in het verleden zich voorstellen aan de bar.
Los van dit soort kleine aanpassingen is er voor de kijker van Met het Mes op Tafel weinig veranderd. Van Ramshorst, die inmiddels drie weken aan het roer staat, lijkt de spelshow - net als zijn voorganger Herman van der Zandt - moeiteloos te dragen. Frencken is lovend over haar nieuwe collega. "Hij neemt iets ‘jongehonderigs’ mee, veel energie. Vrolijk en ontwapenend vind ik hem", oordeelt ze. "Hij bereidt zich ook nog eens heel goed voor."
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'
08:57De TV van gisteren: WK-kijkers zien recordgoal van Marokko en pijnlijke blunder voor Australië
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2