TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Mitchel Viljeer steekt voor de laatste keer de handen uit de mouwen in het slot van het eerste seizoen Mitchel aan de Maas. De afgelopen weken waren Viljeer en zijn collega’s van Rotterdam Stadsbeheer een vaste waarde op SBS 6.
Vanaf de start was duidelijk dat Mitchel een vrolijke stuiterbal is die leeft voor zijn werk én voor Rotterdam. Toen hij per watertaxi een tochtje langs de Erasmusbrug maakte, kwam hij superlatieven tekort. Het kenmerkt de 36-jarige Mitchel, die met zijn eigen realitysoap naar eigen zeggen “Vooral veel positiviteit de beeldbuis in wilde knallen.”
Het publiek liet hem echter grotendeels links liggen: de serie had moeite om meer dan 300.000 kijkers te boeien en dat is aan de magere kant. Of er een tweede seizoen komt valt dus te bezien.
Giel de Winter heeft goed nieuws voor de fans van Het Jachtseizoen: Most Wanted
13:12Video: Familie Jelies overspoeld met reacties na eerste aflevering Jelies & Gnodde: Grote Gezinnen Emigereren
13:00RTL laat William Rutten en Humberto Tan in verwarring achter: 'Een groot mysterie'
10:42De aanmeldingen stromen binnen voor het nieuwe seizoen van The Voice of Holland
10:30Robert uit De Bondgenoten is helemaal klaar met de nieuwkomers: 'Imbecielen'