TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met ingeslagen schedel en met broek op zijn enkels lag Tjeerd van Seggeren in een Fries weiland. Hij werd in 2017 omgebracht toen hij na een festival onderweg was naar huis. Zijn vrouw Jessica was de hoofdverdachte. Maar was deze tengere vrouw wel sterk genoeg om de moord in haar eentje te plegen?
Het is een van de vragen bij de reconstructie van de ‘festivalmoord’ in deze aflevering Net5 Moorddossier. Jessica’s motief was helder: geld. Het stel had huwelijksproblemen en bij een scheiding zou ze geen cent ontvangen, maar als Tjeerd zou overlijden zou ze 600.000 euro krijgen. Indirect bewijs tegen Jessica was er genoeg: ze zocht online naar vergif, was aanwezig op de plek van de moord en verwijderde berichten op haar telefoon. Dan rest de vraag: wie hielp haar?
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten