TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een enorme klus deze keer voor mr. Frank Visser, want in een Maastrichtse wijk hebben nogal wat mensen het met elkaar aan de stok.
In Mr. Frank Visser Doet Uitspraak maakt hij kennis met Miranda en Miranda, die naast elkaar wonen. De twee hebben dezelfde naam, maar dat is ook meteen het enige dat ze gemeen hebben. Hun ruzie begon in milde vorm toen ze buren werden, maar is inmiddels geëscaleerd. Het uitschelden en pesten is aan de orde van de dag.
Een van de vrouwen besloot camera’s op te hangen omdat ze zich niet meer veilig voelt in haar eigen huis. De bonje tussen de twee Miranda’s heeft de buurt geen goed gedaan, want de haat en nijd heeft zich inmiddels verspreid over andere mensen in de wijk. De hoogste tijd dus voor een bezoek van mr. Visser. (HH)
Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire
10:04'MAX Vakantieman zie je weer vanaf deze datum'
09:16Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival