TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Horendol worden ze ervan: Henk en Anneke uit Klazienaveen zijn het constante geblaf van de Mechelse herders van buurman Mark helemaal zat. De rust in het dorp wordt wreed verstoord zodra iemand in de buurt van hun huis komt, en ook aan de postbode kunnen de honden maar niet wennen. Mr. Frank Visser Doet Uitspraak komt luisteren of de dieren inderdaad zo vaak aanslaan, en of eigenaar Mark er iets aan moet doen.
De eigenaar van de honden vindt dat de buren zich niet moeten aanstellen en is niet van plan zijn honden weg te doen. Zover hoeft het ook niet te komen, maar er is jurisprudentie: mr. Frank Visser oordeelde in 2020 nog dat Rotterdammer Ahmet een ander thuis moest vinden voor zijn blaffende hond, terwijl hij het dier niet kon missen vanwege zijn visuele beperking. (HH)
Benieuwd? Bekijk hier alvast een fragment.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
09:58KRO-NCRV komt met tiendelige reportageserie over verloskundigen
09:38Zo loopt het Married at First Sight-avontuur af voor Linda en Cindy