TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Horendol worden ze ervan: Henk en Anneke uit Klazienaveen zijn het constante geblaf van de Mechelse herders van buurman Mark helemaal zat. De rust in het dorp wordt wreed verstoord zodra iemand in de buurt van hun huis komt, en ook aan de postbode kunnen de honden maar niet wennen. Mr. Frank Visser Doet Uitspraak komt luisteren of de dieren inderdaad zo vaak aanslaan, en of eigenaar Mark er iets aan moet doen.
De eigenaar van de honden vindt dat de buren zich niet moeten aanstellen en is niet van plan zijn honden weg te doen. Zover hoeft het ook niet te komen, maar er is jurisprudentie: mr. Frank Visser oordeelde in 2020 nog dat Rotterdammer Ahmet een ander thuis moest vinden voor zijn blaffende hond, terwijl hij het dier niet kon missen vanwege zijn visuele beperking. (HH)
Benieuwd? Bekijk hier alvast een fragment.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?