TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 79-jarige Ria uit Hilversum ergert zich al jaren aan de overlast die haar buurjongen Robbie veroorzaakt met zijn luidruchtige feesten. Alle reden voor Viktor Brand om poolshoogte te gaan nemen in Mr. Frank Visser Doet Uitspraak.
Zoals altijd gaat hij eerst op de koffie bij de briefschrijver. Ria schetst een heldere situatie: Robbie en zijn gasten maken 's avonds laat zoveel herrie dat ze er slapeloze nachten van heeft.
Uiteraard gaat Brand ook bij hem langs om de andere kant van het verhaal te horen. Hij geeft direct toe vroeger weleens feestjes te hebben gegeven. Maar nu is het juist Ria die de rust in de buurt verstoort. Om het minste geringste zou ze scheldend uit haar slaapkamerraam hangen. Meester Visser mag bepalen wie de ware oproerkraaier is.
Neefje Mart Hoogkamer naar De Bondgenoten? 'Gesprekken al gaande'
10:19Wanneer is Renze nou eindelijk terug op tv?
10:00Anniko van Santen over het vernieuwde Triviant: 'Het spel is een stuk strategischer dan vroeger'
09:47Anniko van Santen: 'Hier krijg ik persoonlijk een endorfine rush van'
09:09Nieuw seizoen Only Joling staat op losse schroeven