TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het grootste muziekspektakel van Nederland keert na twaalf jaar terug naar de Zeeuwse plaats Goes. Vanaf de Grote Markt presenteert Jan Smit de tweede avond van het Muziekfeest op het Plein. Duizenden bezoekers zingen mee met de grootste Nederlandstalige hits van artiesten als Frans Bauer, Glennis Grace, André Hazes, Mart Hoogkamer, René Schuurmans en Django Wagner.
Na het succes van de editie in 2012, dient het stadhuis van Goes wederom als het achtergronddecor van het feest. Niet alleen voor de bezoekers, maar ook voor de artiesten is het muziekspektakel ieder jaar weer een bijzondere avond. “Overal waar je komt, je beleeft het liedje weer opnieuw. Ik had nooit verwacht dat het zo’n impact zou hebben”, vertelt Django Wagner over zijn hit ‘Kali’.
Muziekfeest op het Plein is op donderdag 15 augustus 2024 om 21:20 uur te zien op NPO 1.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:17Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame