TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het grootste muziekspektakel van Nederland keert na twaalf jaar terug naar de Zeeuwse plaats Goes. Vanaf de Grote Markt presenteert Jan Smit de tweede avond van het Muziekfeest op het Plein. Duizenden bezoekers zingen mee met de grootste Nederlandstalige hits van artiesten als Frans Bauer, Glennis Grace, André Hazes, Mart Hoogkamer, René Schuurmans en Django Wagner.
Na het succes van de editie in 2012, dient het stadhuis van Goes wederom als het achtergronddecor van het feest. Niet alleen voor de bezoekers, maar ook voor de artiesten is het muziekspektakel ieder jaar weer een bijzondere avond. “Overal waar je komt, je beleeft het liedje weer opnieuw. Ik had nooit verwacht dat het zo’n impact zou hebben”, vertelt Django Wagner over zijn hit ‘Kali’.
Muziekfeest op het Plein is op donderdag 15 augustus 2024 om 21:20 uur te zien op NPO 1.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Programma Olympische Winterspelen zondag 15 februari
23:04Shorttracker Jens van 't Wout wint weer Olympisch goud!
18:03Jenning de Boo wint zilver op de 500 meter, net achter Jordan Stolz
11:03B&B vol liefde-stel Daniël en Danique verwacht eerste kindje: 'Little Valentine'
10:43Op deze datum start het nieuwe seizoen van De Bachelorette