TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het grootste muziekspektakel van Nederland keert na twaalf jaar terug naar de Zeeuwse plaats Goes. Vanaf de Grote Markt presenteert Jan Smit de tweede avond van het Muziekfeest op het Plein. Duizenden bezoekers zingen mee met de grootste Nederlandstalige hits van artiesten als Frans Bauer, Glennis Grace, André Hazes, Mart Hoogkamer, René Schuurmans en Django Wagner.
Na het succes van de editie in 2012, dient het stadhuis van Goes wederom als het achtergronddecor van het feest. Niet alleen voor de bezoekers, maar ook voor de artiesten is het muziekspektakel ieder jaar weer een bijzondere avond. “Overal waar je komt, je beleeft het liedje weer opnieuw. Ik had nooit verwacht dat het zo’n impact zou hebben”, vertelt Django Wagner over zijn hit ‘Kali’.
Muziekfeest op het Plein is op donderdag 15 augustus 2024 om 21:20 uur te zien op NPO 1.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij