TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het grootste muziekspektakel van Nederland keert na twaalf jaar terug naar de Zeeuwse plaats Goes. Vanaf de Grote Markt presenteert Jan Smit de tweede avond van het Muziekfeest op het Plein. Duizenden bezoekers zingen mee met de grootste Nederlandstalige hits van artiesten als Frans Bauer, Glennis Grace, André Hazes, Mart Hoogkamer, René Schuurmans en Django Wagner.
Na het succes van de editie in 2012, dient het stadhuis van Goes wederom als het achtergronddecor van het feest. Niet alleen voor de bezoekers, maar ook voor de artiesten is het muziekspektakel ieder jaar weer een bijzondere avond. “Overal waar je komt, je beleeft het liedje weer opnieuw. Ik had nooit verwacht dat het zo’n impact zou hebben”, vertelt Django Wagner over zijn hit ‘Kali’.
Muziekfeest op het Plein is op donderdag 15 augustus 2024 om 21:20 uur te zien op NPO 1.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?