TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het grootste muziekspektakel van Nederland keert na twaalf jaar terug naar de Zeeuwse plaats Goes. Vanaf de Grote Markt presenteert Jan Smit de tweede avond van het Muziekfeest op het Plein. Duizenden bezoekers zingen mee met de grootste Nederlandstalige hits van artiesten als Frans Bauer, Glennis Grace, André Hazes, Mart Hoogkamer, René Schuurmans en Django Wagner.
Na het succes van de editie in 2012, dient het stadhuis van Goes wederom als het achtergronddecor van het feest. Niet alleen voor de bezoekers, maar ook voor de artiesten is het muziekspektakel ieder jaar weer een bijzondere avond. “Overal waar je komt, je beleeft het liedje weer opnieuw. Ik had nooit verwacht dat het zo’n impact zou hebben”, vertelt Django Wagner over zijn hit ‘Kali’.
Muziekfeest op het Plein is op donderdag 15 augustus 2024 om 21:20 uur te zien op NPO 1.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'