TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Muziek verbindt, ontroert en - niet te vergeten - verblijdt. Jan Smit, Django Wagner, Snollebollekes en nog veel meer Nederlandse artiesten luiden op feestelijke wijze het nieuwe jaar in met het Muziekfeest van het Jaar 2024.
Van het levenslied tot Nederpop: muziek van eigen bodem lijkt populairder dan ooit. Nieuwe namen als Roxy Dekker, Robert van Hemert en Yves Berendse veroverden het afgelopen jaar de Nederlandse hitlijsten. “Het jaar 2024 is voor mij met geen pen te beschrijven. Bijna al mijn dromen zijn uitgekomen en dat komt door jullie”, schrijft Berendse aan zijn fans op Instagram.
Zijn single ‘Terug in de tijd’ is dit jaar een van de meest beluisterde Nederlandstalige nummers op Spotify. Ook hij blaast het dak eraf tijdens dit muzikale spektakel.
De tv-registratie van Muziekfeest van het Jaar 2024 zie je op dinsdag 31 december 2024 vanaf 22:00 uur op NPO 3.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'