TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Rapper Snelle staat vanaf vanavond aan het roer van I Want Your Song. In deze muzikale show strijden vijf songwriters tegen elkaar in de hoop dat ‘gastartiest’ Sanne Hans hun liedje kiest.
Een bekende Nederlandse artiest die hún liedje uitbrengt, het is de droom van de vele songwriters die meedoen aan het nieuwe SBS6-programma I Want Your Song. Die droom kan uitkomen, want Miss Montreal, Gerard Joling, Nick en Simon, OG3NE, Samantha Steenwijk, Rolf Sanchez, Mart Hoogkamer en Tino Martin zijn stuk voor stuk op zoek naar een nieuwe hit.
In deze eerste aflevering van de nieuwe muzikale competitie I Want Your Song bijt Sanne Hans, oftewel Miss Montreal, het spits af. Zij krijgt onder leiding van rapper Snelle vijf liedjes te horen van diverse nerveuze songwriters en hun liveband. De rest van publiek bestaat uit honderd enthousiaste fans, die ze ten alle tijden om hulp kan vragen als ze last krijgt van keuzestress. Toch is één ding duidelijk: uiteindelijk moet Sanne zelf de knoop doorhakken.
De winnende songwriter wacht een mooie prijs. Zijn of haar lied wordt namelijk bekroond met een videoclip en een officiële lancering. Gaat het nummer vervolgens de hitlijsten bestormen of blijkt het toch geen succes?
I Want Your Song is vanaf vrijdag 1 juli wekelijks om 20:30 uur te zien op SBS6.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'