TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Rapper Snelle staat vanaf vanavond aan het roer van I Want Your Song. In deze muzikale show strijden vijf songwriters tegen elkaar in de hoop dat ‘gastartiest’ Sanne Hans hun liedje kiest.
Een bekende Nederlandse artiest die hún liedje uitbrengt, het is de droom van de vele songwriters die meedoen aan het nieuwe SBS6-programma I Want Your Song. Die droom kan uitkomen, want Miss Montreal, Gerard Joling, Nick en Simon, OG3NE, Samantha Steenwijk, Rolf Sanchez, Mart Hoogkamer en Tino Martin zijn stuk voor stuk op zoek naar een nieuwe hit.
In deze eerste aflevering van de nieuwe muzikale competitie I Want Your Song bijt Sanne Hans, oftewel Miss Montreal, het spits af. Zij krijgt onder leiding van rapper Snelle vijf liedjes te horen van diverse nerveuze songwriters en hun liveband. De rest van publiek bestaat uit honderd enthousiaste fans, die ze ten alle tijden om hulp kan vragen als ze last krijgt van keuzestress. Toch is één ding duidelijk: uiteindelijk moet Sanne zelf de knoop doorhakken.
De winnende songwriter wacht een mooie prijs. Zijn of haar lied wordt namelijk bekroond met een videoclip en een officiële lancering. Gaat het nummer vervolgens de hitlijsten bestormen of blijkt het toch geen succes?
I Want Your Song is vanaf vrijdag 1 juli wekelijks om 20:30 uur te zien op SBS6.
De kwartfinales van het WK voetbal 2026 gaan deze week van start. Na de achtste finales blijven er nog maar acht landen over die mogen dromen van de wereldtitel. Hieronder vind je het volledige schema van de kwartfinales, inclusief de wedstrijden en speeltijden.
De strijd om een plek in de halve finales van het WK voetbal 2026 barst los. Vanavond openen Frankrijk en Marokko de kwartfinales met een veelbelovende ontmoeting.
Salar en Noah delen hun mening over Anouk en Diederik: 'Ik vind het heel bijzonder' (De Bondgenoten)
15:06Jennie en Aida Jelies roepen afschuw op met zangkunsten: 'Katten vlogen gordijnen in'
14:55Omroep Max bevestigt startdatum derde seizoen Grannies of Amsterdam
14:29Mart Smeets (79) heeft medelijden met Dione de Graaff na veranderingen Avondetappe
13:41Ergernis in De Bondgenoten: 'Praat eerst een toontje lager Diederik'
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
