TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ontzettend trots en blij, dat is Rolf Sanchez met zijn plek in de vakjury van Ministars, zo liet hij weten aan RTL Boulevard. In gezelschap van Sanne Hans en Snelle beoordeelt hij vandaag voor de tweede keer de optredens van jonge zangtalenten, die een videoduet met hun idool zingen.
De zanger - bijgenaamd ‘the king of Dutch latin’ - brak zelf ook écht door in een televisieprogramma. Voor Sanchez was dit geen talentenjacht (ondanks dat hij in 2011 wel meedeed aan X-Factor), maar Beste Zangers, waarin Nederlandse artiesten elkaars nummers in een ander jasje steken. Samen met Emma Heesters, die ook in de 2019-editie zat, zong hij daar het Spaanse nummer ‘Pa olvidarte’, dat daarna een hit werd.
Of een van de deelnemers van vanavond ook ooit aan het succesvolle liedjesprogramma meedoet, is nog even afwachten.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven