TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ben jij de persoon die ze zoekt?
Lees ook: Dit weten we over de comeback van Bonje met de Buren
Als er één programma geen tot nauwelijks introductie nodig heeft, is het Bonje met de Buren al. De titel van het programma zegt het al: bonje-met-je-buren. In dit programma, dat voor het eerst in 2010 te zien was op RTL4, helpen twee presentatoren dus wanhopige buren de strijdbijl te begraven. Een goede buur is namelijk beter dan een verre vriend.
Nu is het heel nobel van Natasja Froger en 'nieuwkomer van de show' Dennis van der Geest om hier het komende seizoen voor in te zetten, maar er is een probleem: ze missen nog kandidaten! Daarom doet Natasja nu een oproepje: "Gisteren was het Nationale Burendag en overal in het land hebben mensen het heel erg gezellig gehad met elkaar. Maar wat nu als jij ongelooflijk veel bonje hebt met je buren en het helemaal niet gezellig hebt? Dan kun je ons schrijven en komen Dennis en ik je misschien wel helpen!" Aanmelden kan via deze link.
Vanaf wanneer Bonje met de Buren weer te zien is, is nog niet bekend.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Zien: Salar, Noah, Jessica, Lisa en Thomas uit De Bondgenoten wagen zich aan De Kwis met Ballen
10:56NET5 dropt 12 BN'ers op een eiland in nieuwe realityshow A.S.S. Anti Survival Show
10:00De tv-aanraders van René Bogaart: 'Oos Kesbeke vind ik geweldig'
09:46De Kwis met Ballen VIPS is vanaf deze datum weer wekelijks te zien
09:27Misdaadserie Een van Ons geïnspireerd op moord Marianne Vaatstra komt naar Netflix