TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ben jij de persoon die ze zoekt?
Lees ook: Dit weten we over de comeback van Bonje met de Buren
Als er één programma geen tot nauwelijks introductie nodig heeft, is het Bonje met de Buren al. De titel van het programma zegt het al: bonje-met-je-buren. In dit programma, dat voor het eerst in 2010 te zien was op RTL4, helpen twee presentatoren dus wanhopige buren de strijdbijl te begraven. Een goede buur is namelijk beter dan een verre vriend.
Nu is het heel nobel van Natasja Froger en 'nieuwkomer van de show' Dennis van der Geest om hier het komende seizoen voor in te zetten, maar er is een probleem: ze missen nog kandidaten! Daarom doet Natasja nu een oproepje: "Gisteren was het Nationale Burendag en overal in het land hebben mensen het heel erg gezellig gehad met elkaar. Maar wat nu als jij ongelooflijk veel bonje hebt met je buren en het helemaal niet gezellig hebt? Dan kun je ons schrijven en komen Dennis en ik je misschien wel helpen!" Aanmelden kan via deze link.
Vanaf wanneer Bonje met de Buren weer te zien is, is nog niet bekend.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk