TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het weer heeft een enorme invloed op het leven op aarde. Zonder regen zou er bijvoorbeeld geen zoet water zijn. Het probleem is alleen dat het water ongelijk verdeeld is over de wereld, laat A Perfect Planet zien.
Hoewel de grond in de Gobiwoestijn in Mongolië kurkdroog is, weten er zo'n 450 kamelen te overleven. Ze kunnen van 80 kilometer afstand water ruiken en trekken in kuddes door het enorme gebied om het te vinden. Zelfs met een temperatuur van -40° Celcius zijn het inventieve dieren; in de winter eten ze sneeuw die vanuit Siberië komt overwaaien.
Om de kamelen te filmen, moesten de crewleden overigens flink wat geduld hebben. De woestijn is ongeveer even groot als Zuid-Afrika en soms duurde het dagen voordat ze een levend wezen zagen. (HH)
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien
08:17Dit is de startdatum van Een Vergetelijk Mooie Reis met Paul de Leeuw
07:44De TV van gisteren: Bijna 4 miljoen kijkers zien gouden race Jutta Leerdam
07:00Programma Olympische Winterspelen dinsdag 10 februari: Zo laat komen Xandra Velzeboer en Jens van 't Wout in actie
07:00GTST Spoilers - maandag 16 t/m donderdag 19 februari 2026