TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nederland in Beweging heeft een nieuwe presentatrice. Ex-topschaatser Barbara de Loor volgt Olga Commandeur op, die 23 jaar lang het vaste gezicht van het programma was.
De Loor deed met plezier auditie, omdat ze het belangrijk vindt mensen te motiveren om te bewegen. Om die reden is ze ook ambassadeur van een stichting die zich inzet voor kinderen voor wie sporten niet zo vanzelfsprekend is, door fysieke of financiële beperkingen.
Afgelopen maanden heeft De Loor samen met copresentator Duco Bauwens nieuwe oefeningen bedacht. “In dat kwartiertje wil je het zo goed mogelijk doen: de oefeningen moeten voor iedereen uit te voeren zijn, zowel staand als soms met gebruik van een stoel, en je wil alle spiergroepen aandacht geven”, vertelde ze aan de NOS.
De veelbelovende Vlaamse oorlogsserie Breendonk is straks ook in Nederland te zien
13:02Er komt een documentaireserie over voetbaloplichter Bernio Verhagen alias De Spookvoetballer
12:58Matthijs van Nieuwkerk is definitief terug van weggeweest met nieuwe spelshow op SBS6
12:40De eerste beelden én de startdatum van Gooische Vrouwen seizoen 8 zijn er!
12:21Jan Versteegh krijgt een nieuwe spelshow op SBS6