TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nederland in Beweging heeft een nieuwe presentatrice. Ex-topschaatser Barbara de Loor volgt Olga Commandeur op, die 23 jaar lang het vaste gezicht van het programma was.
De Loor deed met plezier auditie, omdat ze het belangrijk vindt mensen te motiveren om te bewegen. Om die reden is ze ook ambassadeur van een stichting die zich inzet voor kinderen voor wie sporten niet zo vanzelfsprekend is, door fysieke of financiële beperkingen.
Afgelopen maanden heeft De Loor samen met copresentator Duco Bauwens nieuwe oefeningen bedacht. “In dat kwartiertje wil je het zo goed mogelijk doen: de oefeningen moeten voor iedereen uit te voeren zijn, zowel staand als soms met gebruik van een stoel, en je wil alle spiergroepen aandacht geven”, vertelde ze aan de NOS.
Dit is wanneer de 'Hoe is het nu met?'-opnames van Married at First Sight plaatsvonden
08:45De TV van gisteren: Domenik en Ferenc weten nu echt alle Married at First Sight-kijkers te overtuigen
21:14First Dates toch niet van de buis: BNNVARA zoekt nieuwe kandidaten
18:10Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op dinsdag
16:48Dit programma vervangt Married at First Sight