TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nederland in Beweging heeft een nieuwe presentatrice. Ex-topschaatser Barbara de Loor volgt Olga Commandeur op, die 23 jaar lang het vaste gezicht van het programma was.
De Loor deed met plezier auditie, omdat ze het belangrijk vindt mensen te motiveren om te bewegen. Om die reden is ze ook ambassadeur van een stichting die zich inzet voor kinderen voor wie sporten niet zo vanzelfsprekend is, door fysieke of financiële beperkingen.
Afgelopen maanden heeft De Loor samen met copresentator Duco Bauwens nieuwe oefeningen bedacht. “In dat kwartiertje wil je het zo goed mogelijk doen: de oefeningen moeten voor iedereen uit te voeren zijn, zowel staand als soms met gebruik van een stoel, en je wil alle spiergroepen aandacht geven”, vertelde ze aan de NOS.
Prime Video deelt trailer van LOL: Last One Laughing Halloween Special
10:00Mariska Bauer kiest eindelijk voor zichzelf: 'Ik maak nu ruimte voor mijn dromen'
09:32EO-programma Een Buitengewoon Gesprek krijgt een nieuw seizoen
08:57Nieuw seizoen van Kopen Zonder Kijken in de maak
07:34De TV van gisteren: Geen beste start voor realityserie André Hazes