TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nederland in Beweging heeft een nieuwe presentatrice. Ex-topschaatser Barbara de Loor volgt Olga Commandeur op, die 23 jaar lang het vaste gezicht van het programma was.
De Loor deed met plezier auditie, omdat ze het belangrijk vindt mensen te motiveren om te bewegen. Om die reden is ze ook ambassadeur van een stichting die zich inzet voor kinderen voor wie sporten niet zo vanzelfsprekend is, door fysieke of financiële beperkingen.
Afgelopen maanden heeft De Loor samen met copresentator Duco Bauwens nieuwe oefeningen bedacht. “In dat kwartiertje wil je het zo goed mogelijk doen: de oefeningen moeten voor iedereen uit te voeren zijn, zowel staand als soms met gebruik van een stoel, en je wil alle spiergroepen aandacht geven”, vertelde ze aan de NOS.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?