TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het zal even wennen zijn voor de talloze mensen die dagelijks meedoen aan Nederland in Beweging. Vandaag is namelijk de laatste uitzending met Olga Commandeur te zien. Na 23 jaar en 4500 afleveringen wil Commandeur - die dit jaar 65 jaar wordt - zich richten op haar man, kinderen, kleinkinderen én reizen. In een video op Twitter kondigde ze een maand geleden haar vertrek aan.
Van oorsprong is Commandeur atleet. In 1984 deed ze mee aan de Olympische Spelen in Los Angeles, waar ze zich plaatste voor de halve finale van de 400 meter hordelopen. Sinds 2000 presenteert ze het sportieve ochtendprogramma.
De komende zomermaanden komt Commandeur nog in herhalingen voorbij. Daarna zal instructeur Duco Bauwens te zien zijn met haar opvolger, naar wie Omroep MAX nog zoekt.
EO schrapt na 25 jaar Het familiediner: 'Maar we maken nog één seizoen'
08:53De TV van gisteren: Kijkers blijven ondermaats presterend Got Talent de rug toekeren
08:30Johan Derksen keihard over Ruben van der Meers eerbetoon aan Paulien Cornelisse bij Renze: 'Tenenkrommend'
08:24Malgosia blijft bij felle kritiek op Good luck guys-Jay: 'Ze gaven me gelijk!'
08:05Paulien Cornelisse na overlijden meest gezochte persoon in onlinearchief Beeld & Geluid