TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het zal even wennen zijn voor de talloze mensen die dagelijks meedoen aan Nederland in Beweging. Vandaag is namelijk de laatste uitzending met Olga Commandeur te zien. Na 23 jaar en 4500 afleveringen wil Commandeur - die dit jaar 65 jaar wordt - zich richten op haar man, kinderen, kleinkinderen én reizen. In een video op Twitter kondigde ze een maand geleden haar vertrek aan.
Van oorsprong is Commandeur atleet. In 1984 deed ze mee aan de Olympische Spelen in Los Angeles, waar ze zich plaatste voor de halve finale van de 400 meter hordelopen. Sinds 2000 presenteert ze het sportieve ochtendprogramma.
De komende zomermaanden komt Commandeur nog in herhalingen voorbij. Daarna zal instructeur Duco Bauwens te zien zijn met haar opvolger, naar wie Omroep MAX nog zoekt.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers