TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het zal even wennen zijn voor de talloze mensen die dagelijks meedoen aan Nederland in Beweging. Vandaag is namelijk de laatste uitzending met Olga Commandeur te zien. Na 23 jaar en 4500 afleveringen wil Commandeur - die dit jaar 65 jaar wordt - zich richten op haar man, kinderen, kleinkinderen én reizen. In een video op Twitter kondigde ze een maand geleden haar vertrek aan.
Van oorsprong is Commandeur atleet. In 1984 deed ze mee aan de Olympische Spelen in Los Angeles, waar ze zich plaatste voor de halve finale van de 400 meter hordelopen. Sinds 2000 presenteert ze het sportieve ochtendprogramma.
De komende zomermaanden komt Commandeur nog in herhalingen voorbij. Daarna zal instructeur Duco Bauwens te zien zijn met haar opvolger, naar wie Omroep MAX nog zoekt.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje