TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het zal even wennen zijn voor de talloze mensen die dagelijks meedoen aan Nederland in Beweging. Vandaag is namelijk de laatste uitzending met Olga Commandeur te zien. Na 23 jaar en 4500 afleveringen wil Commandeur - die dit jaar 65 jaar wordt - zich richten op haar man, kinderen, kleinkinderen én reizen. In een video op Twitter kondigde ze een maand geleden haar vertrek aan.
Van oorsprong is Commandeur atleet. In 1984 deed ze mee aan de Olympische Spelen in Los Angeles, waar ze zich plaatste voor de halve finale van de 400 meter hordelopen. Sinds 2000 presenteert ze het sportieve ochtendprogramma.
De komende zomermaanden komt Commandeur nog in herhalingen voorbij. Daarna zal instructeur Duco Bauwens te zien zijn met haar opvolger, naar wie Omroep MAX nog zoekt.
'Zo leuk om Arie en Caroline uit B&B Vol Liefde weer samen te zien'
08:39Miljoenenjacht-kijker vraagt zich af wie overleden Stan is
07:39De TV van gisteren: gedrag Miljoenenjacht-finalist zorgt voor irritatie bij kijker
06:47Vanavond op TV: Strijders, Dokter Deen, The Tomorrow War
11:47Lily Collins zwaait Emily Cooper uit na laatste opnames Emily in Paris