TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het zal even wennen zijn voor de talloze mensen die dagelijks meedoen aan Nederland in Beweging. Vandaag is namelijk de laatste uitzending met Olga Commandeur te zien. Na 23 jaar en 4500 afleveringen wil Commandeur - die dit jaar 65 jaar wordt - zich richten op haar man, kinderen, kleinkinderen én reizen. In een video op Twitter kondigde ze een maand geleden haar vertrek aan.
Van oorsprong is Commandeur atleet. In 1984 deed ze mee aan de Olympische Spelen in Los Angeles, waar ze zich plaatste voor de halve finale van de 400 meter hordelopen. Sinds 2000 presenteert ze het sportieve ochtendprogramma.
De komende zomermaanden komt Commandeur nog in herhalingen voorbij. Daarna zal instructeur Duco Bauwens te zien zijn met haar opvolger, naar wie Omroep MAX nog zoekt.
Partnerbijdrage
Voetbalfans kunnen zich opmaken voor een weekend vol Premier League-actie. Met Liverpool - Manchester City als grote blikvanger en Manchester United - Tottenham Hotspur valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn live te zien op Viaplay.
Nieuwe docu over cabaretier Jochem Myjer in de maak
19:24De Verhulstjes keren terug op Videoland: dit is de startdatum van het nieuwe seizoen
13:44Wordt Geraldine Kemper de nieuwe presentatrice van VTwonen Weer Verliefd op Je Huis?
12:55Winter Vol Liefde-Claudia en Viktor reageren op trouwgeruchten
11:56Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten