TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Veel goederen die vanuit de rest van de wereld naar Europa gaan, komen in Rotterdam aan wal. Via wegen en rivieren transporteren trucks en schepen de vracht naar het Europese achterland. Die rol van transportland levert veel geld op, maar belast het milieu en onze gezondheid.
Nederland Is Vol belicht deze keer de relatie tussen het verkeer in ons land en de kwaliteit van de lucht, die bijna de ongezondste is van heel Europa. Hierdoor leven Nederlanders gemiddeld dertien maanden korter. Daarnaast zorgt het voor extra gevallen van longkanker, astma en chronische bronchitis. Ook de wildgroei aan snelwegen en de kilometerslange files hebben gevolgen voor de leefbaarheid.
Jeroen Pauw zoekt uit of het tijd is voor maatregelen die het transport aan banden leggen.
De kwartfinales van het WK voetbal 2026 gaan deze week van start. Na de achtste finales blijven er nog maar acht landen over die mogen dromen van de wereldtitel. Hieronder vind je het volledige schema van de kwartfinales, inclusief de wedstrijden en speeltijden.
De strijd om een plek in de halve finales van het WK voetbal 2026 barst los. Vanavond openen Frankrijk en Marokko de kwartfinales met een veelbelovende ontmoeting.
Salar en Noah delen hun mening over Anouk en Diederik: 'Ik vind het heel bijzonder' (De Bondgenoten)
15:06Jennie en Aida Jelies roepen afschuw op met zangkunsten: 'Katten vlogen gordijnen in'
14:55Omroep Max bevestigt startdatum derde seizoen Grannies of Amsterdam
14:29Mart Smeets (79) heeft medelijden met Dione de Graaff na veranderingen Avondetappe
13:41Ergernis in De Bondgenoten: 'Praat eerst een toontje lager Diederik'
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
