TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vanavond gaat het tweede seizoen van Next Level Chef van start. Hierin strijden amateurkoks, culinaire influencers en professionele chefs om een kwart miljoen dollar.
De titel slaat niet alleen op het hoge niveau waaraan de deelnemers moeten voldoen, maar ook op de verschillende verdiepingen in deze culinaire arena. De bovenste etage heeft de lekkerste ingrediënten, terwijl de koks in de kelder moeten werken met de restjes. Daarnaast beschikken de kandidaten op de bovenste verdieping over de beste keukenapparatuur.
De gerechten worden onder meer beoordeeld door chef-kok Gordon Ramsay. Bij de Amerikaanse kijkers viel deze variant op de beproefde MasterChef-formule in ieder geval in de smaak; naar verluidt gaat het vierde seizoen daar volgend jaar in première.
Op deze dag is het nieuwe seizoen van De Hygiënepolitie te zien bij SBS6
15:54'Deze B&B Vol Liefde-date had ik gelijk op vliegtuig terug gezet'
14:35Casa di Beau terug naar Italië: vanaf deze dag te zien
13:54Deze podcast over De Schatkamer is de ultieme luistertip voor televisiefans
13:43De Augurkenkoning vanaf deze datum terug op RTL4