TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De verjaardag van de vijftienjarige Luuk is heel bijzonder. Op deze verjaardag staan Luuk en zijn familie ook stil bij het feit dat de kanker weg is.
Quinten van elf kan al een tijd niet wachten tot hij meer energie heeft. Dat gaat de goede kant op nu de behandelingen minder intensief zijn. Hij kan al weer meer activiteiten met zijn zussen ondernemen. In Niet klein te krijgen ontmoet Paul de Leeuw Quinten en zijn zussen. Ze praten over hun band en vertellen hoe die de afgelopen tijd hechter is geworden.
Emelie is eveneens elf jaar. Zij wil in een muziekstudio heel graag een zelfgeschreven liedje opnemen. Ze droomt er namelijk van om beroemd te worden. En de vijftienjarige Tibbe staat een spannende operatie te wachten: de amputatie van zijn onderbeen.
De TV van gisteren: Nederlandse kijker laat alles zonder voetbal links liggen
08:09Eddy Zoëy deelt details opzet nieuw RTL-zomerprogramma Nederland met vakantie
08:02Estavana Polman te saai voor eigen reallifesoap: ‘We liggen een beetje op de bank samen’
07:58RTL geeft uitsluitsel over terugkeer vrijdageditie GTST
06:47Vanavond op TV: Beck, Herdenking Srebrenica, Deuce Bigalow: Male Gigolo