TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De verjaardag van de vijftienjarige Luuk is heel bijzonder. Op deze verjaardag staan Luuk en zijn familie ook stil bij het feit dat de kanker weg is.
Quinten van elf kan al een tijd niet wachten tot hij meer energie heeft. Dat gaat de goede kant op nu de behandelingen minder intensief zijn. Hij kan al weer meer activiteiten met zijn zussen ondernemen. In Niet klein te krijgen ontmoet Paul de Leeuw Quinten en zijn zussen. Ze praten over hun band en vertellen hoe die de afgelopen tijd hechter is geworden.
Emelie is eveneens elf jaar. Zij wil in een muziekstudio heel graag een zelfgeschreven liedje opnemen. Ze droomt er namelijk van om beroemd te worden. En de vijftienjarige Tibbe staat een spannende operatie te wachten: de amputatie van zijn onderbeen.
Frans Bauer bindt op hilarische wijze de strijd tegen de kilo's aan: 'Hij lijkt net Robocop!'
07:35Montana Meiland (32) stopt met woonwinkel: ’Ze werd er gek van’
06:47Vanavond op TV: Roosen & Borst, Make up your mind, Ghost Rider
19:11Deze BN'ers doen mee aan de nieuwe RTL 4-spelshow Nederlands Domste
16:02Diederik Jekel en vrouw Eline verwachten tweede kind: 'We delen ons geluk met veel dankbaarheid'