TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De verjaardag van de vijftienjarige Luuk is heel bijzonder. Op deze verjaardag staan Luuk en zijn familie ook stil bij het feit dat de kanker weg is.
Quinten van elf kan al een tijd niet wachten tot hij meer energie heeft. Dat gaat de goede kant op nu de behandelingen minder intensief zijn. Hij kan al weer meer activiteiten met zijn zussen ondernemen. In Niet klein te krijgen ontmoet Paul de Leeuw Quinten en zijn zussen. Ze praten over hun band en vertellen hoe die de afgelopen tijd hechter is geworden.
Emelie is eveneens elf jaar. Zij wil in een muziekstudio heel graag een zelfgeschreven liedje opnemen. Ze droomt er namelijk van om beroemd te worden. En de vijftienjarige Tibbe staat een spannende operatie te wachten: de amputatie van zijn onderbeen.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Estavana Polman hint op Beter Laat Dan Nooit-versie met Wilfred, Johan en René
09:15De TV van gisteren: ruim 2,2 miljoen kijkers zien WK-avontuur voor Marokko eindigen
09:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: WK voetbal: Spanje - België , Richard Groenendijk: Voor Iedereen Beter, Demolition Man
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij