TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
En je hoeft er niet eens enorm veel geduld meer voor te hebben.
Wie de afgelopen maanden om 17:00 uur op RTL4 afstemde, werd steevast getrakteerd op herhalingen van Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven. Het was dan ook mogelijk dat je in juni een kerstaflevering kreeg voorgeschoteld of in juli getrakteerd werd op een special over Pasen. Zelfs Hugo Kennis' verjaardag werd op televisie in augustus gevierd, terwijl de chef eigenlijk in april jarig is.
Voor alle fans die dit helemaal zat zijn, is er goed nieuws: er komt een einde aan al die herhalingen. Vanaf maandag 30 september zijn er weer gloednieuwe afleveringen te zien!
Wat het nieuwe seizoen allemaal in petto heeft, blijft natuurlijk nog wel even een vraag. Wel staat vast dat Hugo Kennis opnieuw van de partij zal zijn en ditmaal zal koken met kijkers. Ook is de kans groot dat we kennis kunnen maken met een nieuwe klusser. Je kunt je echter voor beide nog wel opgeven.
Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven is vanaf 30 september weer iedere doordeweekse dag rond 17:00 uur te zien op RTL 4.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur