TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het nieuwe jaar begint als vanouds met de muziek van Johann Strauss sr. en jr. en tijdgenoten. Geen lastige klassieke stukken, maar lekker vrolijk het nieuwe jaar in met de Wiener Philharmoniker.
Op 1 januari vorig jaar werd de dirigent van dienst al bekendgemaakt: Daniel Barenboim, die dit jaar tachtig wordt, neemt de taak voor de derde keer op zich. De uitgesproken dirigent/concertpianist is al sinds 1956 bij het orkest betrokken.
Vorig jaar zat er voor het eerst in de lange traditie van het Nieuwjaarsconcert geen publiek in de Gouden Zaal van de Wiener Musikverein. Toen konden mensen vanuit negentig landen digitaal meeklappen met de muziek en applaudisseren voor de muzikanten. Journalist Margriet Vroomans voorziet de stukken van commentaar.
Kippenvel: Kimberly Fransens schittert met musical-klassieker in Stars On Stage
16:28RTL ziet geen reden tot ingrijpen bij Married At First Sight na ophef Britse editie
16:15Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op vrijdag
15:13Zet je schrap: De eerste beelden van de A.S.S. - Anti Survival Show zijn er
14:56Let op: Op deze datum start de Eredivisie weer