TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het nieuwe jaar begint als vanouds met de muziek van Johann Strauss sr. en jr. en tijdgenoten. Geen lastige klassieke stukken, maar lekker vrolijk het nieuwe jaar in met de Wiener Philharmoniker.
Op 1 januari vorig jaar werd de dirigent van dienst al bekendgemaakt: Daniel Barenboim, die dit jaar tachtig wordt, neemt de taak voor de derde keer op zich. De uitgesproken dirigent/concertpianist is al sinds 1956 bij het orkest betrokken.
Vorig jaar zat er voor het eerst in de lange traditie van het Nieuwjaarsconcert geen publiek in de Gouden Zaal van de Wiener Musikverein. Toen konden mensen vanuit negentig landen digitaal meeklappen met de muziek en applaudisseren voor de muzikanten. Journalist Margriet Vroomans voorziet de stukken van commentaar.
Make Up Your Mind: Deze BN'ers dompelden zich onder in de wereld van drag met Songfestival-tintje
12:01Shownieuws strikt ABBA-icoon Björn Ulvaeus voor spraakmakend interview
11:41Cornald Maas getroffen door kwaadaardige vorm van chronische kanker
11:26Anouk laat van zich horen bij VI: 'Ik moet kaarten verkopen'
11:07RTL geeft Gerard Joling bedenktijd voor vervolg Only Joling