TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het nieuwe jaar begint als vanouds met de muziek van Johann Strauss sr. en jr. en tijdgenoten. Geen lastige klassieke stukken, maar lekker vrolijk het nieuwe jaar in met de Wiener Philharmoniker.
Op 1 januari vorig jaar werd de dirigent van dienst al bekendgemaakt: Daniel Barenboim, die dit jaar tachtig wordt, neemt de taak voor de derde keer op zich. De uitgesproken dirigent/concertpianist is al sinds 1956 bij het orkest betrokken.
Vorig jaar zat er voor het eerst in de lange traditie van het Nieuwjaarsconcert geen publiek in de Gouden Zaal van de Wiener Musikverein. Toen konden mensen vanuit negentig landen digitaal meeklappen met de muziek en applaudisseren voor de muzikanten. Journalist Margriet Vroomans voorziet de stukken van commentaar.
Beau van Erven Dorens na alle commotie te gast bij Renze Klamer: 'Ik mis de desk een beetje'
08:48Dit zijn de genomineerden voor de Televizier-Ring Online-videoserie 2026
08:45Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
08:40De TV van gisteren: kijkers enorm onder de indruk van 100 Dagen in de Gehandicaptenzorg
06:47Vanavond op TV: Sander en de kloof, Vera, Killer Elite