TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De herinneringen van Django Wagner komen volop terug wanneer hij met De Troubadours-presentator Christon Kloosterboer teruggaat naar het kleine woonwagenkamp waarop hij woonde, in de bossen bij Nuenen.
De zanger vertelt hoe hij al jong niet meer naar school ging en zijn vader hielp met auto’s en zelf een benzinehandeltje opzetten. De twee gaan ook langs zijn huidige woonwagenkamp. Hier ontmoeten ze Paulus Schäfer, een beroemde gypsygitarist, met wie Wagner veel samenwerkt.
Hun tocht door het verleden van de zanger gaat ook naar het Eindhovensch Kanaal, de plek waar in 1944 42 Sinti werden opgepakt. Via Westerbork kwamen zij uiteindelijk in Auschwitz terecht.
Keert Streetlab terug op televisie?
10:38Magie in B&B Vol Liefde tussen Fred en Yvonne? 'Dit is happen to be'
10:00We Zijn er Bijna! was niet alleen maar gezellig voor Marlijn Weerdenburg: 'Vooral de laatste week veel gehuild'
09:22Johan Derksen nog niet onder de indruk van nieuwe programma Wilfred Genee
07:53De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers raken niet uitgepraat over Fred en Yvonne