TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De Ambassadeurs van de Vrijheid zijn een vaste waarde tijdens de viering van Bevrijdingsdag.
Zangeressen Froukje, Tabitha en MEAU nemen dit jaar de rol op zich. Het is een eervolle, maar ook hectische taak: de artiesten reizen per helikopter door Nederland om te zingen op meerdere Bevrijdingsfestivals.
De makers van NOS Artiesten voor de Vrijheid doen verslag van hoe het drietal de dag beleeft. Daarnaast is presentatrice Evita Mac-nack live aanwezig op het Bevrijdingsfestival in Zwolle. Ze praat met acts die hebben opgetreden waaronder Blanks, de Sallandse rockformatie Bökkers en zangeres S10. Daarnaast neemt Mac-nack de hoogtepunten Bevrijdingsfestivals elders in het land door.
Als afsluiting van zowel het Zwolse festival als de uitzending treedt DI-RECT op.
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. De serie is rauw, geloofwaardig en nét even anders dan andere Nederlandse misdaadseries en dat merk je vanaf de eerste aflevering.
Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'
13:24Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico
10:29Video: vreest André van Duin dat Heel Holland Bakt ook wegbezuinigd wordt?