TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De afgelopen twee edities van de Tour de France Femmes moesten de wielerfans het zonder De Avondetappe doen. Daar is dit jaar verandering in gekomen, want de NOS blikt vanaf de start in Rotterdam elke koersdag terug op de vrouwenronde, vanaf een mooie locatie vlak bij de route. Niet met vast Avondetappe-gezicht Dione de Graaff - zij is na een lange sportzomer met vakantie - maar met Jeroen Stomphorst als gastheer.
Een prachtige klus, vindt de presentator. In het Algemeen Dagblad vertelt hij dat de deelnemers aan de ronde er ook blij mee zijn. "Het enthousiasme in het vrouwenpeloton is groot over onze stap. Waarschijnlijk gaat het lukken om de toprensters zelf ook aan tafel te krijgen. Bij de mannen is op dat gebied toch minder mogelijk."
NOS de Avondetappe: Tour de Femmes is vanaf maandag 12 augustus 2024 dagelijks om 22:15 uur te zien op NPO 1.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'