TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het grote scherm van de NOS komt weer tevoorschijn: het is verkiezingsdag. Deze avond staat Europa Kiest in het teken van de uitslagen.
Het definitieve resultaat zal waarschijnlijk even op zich laten wachten, maar de exitpolls geven om 21.00 en 21.30 wel al een goede indicatie hoe Nederland heeft gestemd. Rob Trip is de presentator van de avond, Arjan Noorlander en Kysia Hekster zijn de duiders van dienst, Malou Petter neemt haar vertrouwde plaats voor het uitslagenscherm weer in.
Daarop brengt ze ditmaal niet alleen het stemgedrag van de Nederlandse kiezers overzichtelijk in beeld. Ook komt ze met hun mening over de Europese Unie. Vorig jaar toonde een peiling van de EU Monitor dat 80 procent van de Nederlanders blij was met de EU. Is dat nu anders?
NOS Europa Kiest: de Stemming is op donderdag 6 juni om 20:33 uur te zien op NPO 1.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'