TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het grote scherm van de NOS komt weer tevoorschijn: het is verkiezingsdag. Deze avond staat Europa Kiest in het teken van de uitslagen.
Het definitieve resultaat zal waarschijnlijk even op zich laten wachten, maar de exitpolls geven om 21.00 en 21.30 wel al een goede indicatie hoe Nederland heeft gestemd. Rob Trip is de presentator van de avond, Arjan Noorlander en Kysia Hekster zijn de duiders van dienst, Malou Petter neemt haar vertrouwde plaats voor het uitslagenscherm weer in.
Daarop brengt ze ditmaal niet alleen het stemgedrag van de Nederlandse kiezers overzichtelijk in beeld. Ook komt ze met hun mening over de Europese Unie. Vorig jaar toonde een peiling van de EU Monitor dat 80 procent van de Nederlanders blij was met de EU. Is dat nu anders?
NOS Europa Kiest: de Stemming is op donderdag 6 juni om 20:33 uur te zien op NPO 1.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:27Samenvatting Nederland – Tunesië WK voetbal (video)
22:46Backstage: bijzondere opnames van Flikken Maastricht in televisiestudio (video)
16:21NET5 lanceert een nieuw realityprogramma: Wil je met me bouwen?
16:16De 5 beste programma's om deze week te streamen