TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het grote scherm van de NOS komt weer tevoorschijn: het is verkiezingsdag. Deze avond staat Europa Kiest in het teken van de uitslagen.
Het definitieve resultaat zal waarschijnlijk even op zich laten wachten, maar de exitpolls geven om 21.00 en 21.30 wel al een goede indicatie hoe Nederland heeft gestemd. Rob Trip is de presentator van de avond, Arjan Noorlander en Kysia Hekster zijn de duiders van dienst, Malou Petter neemt haar vertrouwde plaats voor het uitslagenscherm weer in.
Daarop brengt ze ditmaal niet alleen het stemgedrag van de Nederlandse kiezers overzichtelijk in beeld. Ook komt ze met hun mening over de Europese Unie. Vorig jaar toonde een peiling van de EU Monitor dat 80 procent van de Nederlanders blij was met de EU. Is dat nu anders?
NOS Europa Kiest: de Stemming is op donderdag 6 juni om 20:33 uur te zien op NPO 1.
De startdatum van Flikken Maastricht seizoen 21 is bekend
13:04De Bondgenoten-fans weten het zeker: 'Anouk keert terug'
10:59Johan Derksen mist Sinan Can als tafelgast bij Vandaag Inside: 'Hij mag niet aanschuiven bij de vijand'
10:42Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is