TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het grote scherm van de NOS komt weer tevoorschijn: het is verkiezingsdag. Deze avond staat Europa Kiest in het teken van de uitslagen.
Het definitieve resultaat zal waarschijnlijk even op zich laten wachten, maar de exitpolls geven om 21.00 en 21.30 wel al een goede indicatie hoe Nederland heeft gestemd. Rob Trip is de presentator van de avond, Arjan Noorlander en Kysia Hekster zijn de duiders van dienst, Malou Petter neemt haar vertrouwde plaats voor het uitslagenscherm weer in.
Daarop brengt ze ditmaal niet alleen het stemgedrag van de Nederlandse kiezers overzichtelijk in beeld. Ook komt ze met hun mening over de Europese Unie. Vorig jaar toonde een peiling van de EU Monitor dat 80 procent van de Nederlanders blij was met de EU. Is dat nu anders?
NOS Europa Kiest: de Stemming is op donderdag 6 juni om 20:33 uur te zien op NPO 1.
WK-reclame KPN: dromende kat Louis krijgt meer aandacht dan Nederlands Elftal
13:05WK-reclame Jumbo: Rob Kemps van Links naar Rechts richting het WK Voetbal
12:25Oos Kesbeke doet een onthulling over zijn naam: ‘Ik heet eigenlijk…’
11:55WK-reclame Albert Heijn: Samuel Welten en het Nederlands Elftal zijn 'Allemaal Oranje'
11:48Nick deelt leuke update over liefdesleven na Married at First Sight