TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het nieuwe Formule 1-seizoen gaat van start. Regerend wereldkampioen Max Verstappen neemt het als vanouds op tegen de onttroonde Lewis Hamilton, maar hij heeft er een concurrent bijgekregen: George Russell. Van de talentvolle Brit, die vorig jaar al eens een race reed in de Mercedes, wordt veel verwacht bij zijn nieuwe team.
De eerste grand prix van 22 is net als vorig seizoen in Bahrein, waar Verstappen nog nooit heeft gewonnen. De laatste drie overwinningen gingen naar Hamilton. Dit jaar moeten de Formule 1-auto’s aan nieuwe eisen voldoen. Het doel is om de sport eerlijker en duurzamer te maken. In de praktijk kunnen de coureurs nu dichter op elkaar rijden, waardoor de races spannender worden. De race is vanaf 16.00 uur live te zien op betaaldienst Viaplay.
De ontknoping van vorig seizoen was controversieel. Hamilton en Verstappen stonden in de stand om het wereldkampioenschap zo dicht bij elkaar dat de beslissing viel in de laatste race. Na een aantal dubieuze beslissingen van wedstrijdleider Michael Masi kwam het ook nog aan op de laatste ronde. Daarin had Verstappen de beste banden en werd zo wereldkampioen.
Het kostte Masi dit jaar alsnog zijn baan. Verstappen zei later tegen The Guardian dat hij de overwinning gewoon heeft verdiend: “Ik heb ook veel pech gehad. Als je naar het hele seizoen kijkt, had het kampioenschap al eerder beslist moeten zijn.”
Woeste Grond en Een Huis Vol zijn maandag en dinsdag niet te zien en dit is de reden
10:29Alex uit OML kiest voor risicovolle operatie: 'Het is alles of niets'
10:12Zo vieren de Een Huis Vol-gezinnen kerst: tradities, gezelligheid en familietijd
08:23De TV van gisteren: Broers van 94 en 100 herenigd: kerst-tv levert weer kippenvelmomenten op
01:11Komende week in GTST: Vlammend venijnvuurwerk en de notoire nieuwjaarskater