TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het nieuwe Formule 1-seizoen gaat van start. Regerend wereldkampioen Max Verstappen neemt het als vanouds op tegen de onttroonde Lewis Hamilton, maar hij heeft er een concurrent bijgekregen: George Russell. Van de talentvolle Brit, die vorig jaar al eens een race reed in de Mercedes, wordt veel verwacht bij zijn nieuwe team.
De eerste grand prix van 22 is net als vorig seizoen in Bahrein, waar Verstappen nog nooit heeft gewonnen. De laatste drie overwinningen gingen naar Hamilton. Dit jaar moeten de Formule 1-auto’s aan nieuwe eisen voldoen. Het doel is om de sport eerlijker en duurzamer te maken. In de praktijk kunnen de coureurs nu dichter op elkaar rijden, waardoor de races spannender worden. De race is vanaf 16.00 uur live te zien op betaaldienst Viaplay.
De ontknoping van vorig seizoen was controversieel. Hamilton en Verstappen stonden in de stand om het wereldkampioenschap zo dicht bij elkaar dat de beslissing viel in de laatste race. Na een aantal dubieuze beslissingen van wedstrijdleider Michael Masi kwam het ook nog aan op de laatste ronde. Daarin had Verstappen de beste banden en werd zo wereldkampioen.
Het kostte Masi dit jaar alsnog zijn baan. Verstappen zei later tegen The Guardian dat hij de overwinning gewoon heeft verdiend: “Ik heb ook veel pech gehad. Als je naar het hele seizoen kijkt, had het kampioenschap al eerder beslist moeten zijn.”
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los