TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Willem-Alexander viert zijn verjaardag dit jaar in Rotterdam. Samen met vrouw en dochters maakt hij een wandeling en een boottocht door de stad.
Hij begint in de multiculturele Afrikaanderwijk, waarna het gezelschap in de Maashaven op de watertaxi stapt voor een tocht over de Maas. De Oranjes varen langs toeristische trekpleisters als de ss Rotterdam, Hotel New York en de Erasmusbrug. Daarna vervolgt het gezelschap de tocht per voet, langs Zadkines stadbeeld De verwoeste stad en de kubuswoningen richting eindpunt Markthal.
Jeroen Overbeek presenteert de liveregistratie; Malou Petter, Martijn Bink en Albert Bos brengen langs de route verslag uit. In de avond zendt NOS een samenvatting van de festiviteiten uit, gepresenteerd door Winfried Baijens.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:12Hilarisch: Raymond Mens gaat op krokodillenjacht in New Orleans (video)
09:57Shownieuws: Sander de Kramer trouwt Rotterdamse burgemeester Carola Schouten (video)
09:20De TV van gisteren: André Rieu en Emma Kok scoren als enige op zomerse avond
06:47Vanavond op TV: De verloskundigen, Beste zangers, 48 Hrs.