TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Willem-Alexander viert zijn verjaardag dit jaar in Rotterdam. Samen met vrouw en dochters maakt hij een wandeling en een boottocht door de stad.
Hij begint in de multiculturele Afrikaanderwijk, waarna het gezelschap in de Maashaven op de watertaxi stapt voor een tocht over de Maas. De Oranjes varen langs toeristische trekpleisters als de ss Rotterdam, Hotel New York en de Erasmusbrug. Daarna vervolgt het gezelschap de tocht per voet, langs Zadkines stadbeeld De verwoeste stad en de kubuswoningen richting eindpunt Markthal.
Jeroen Overbeek presenteert de liveregistratie; Malou Petter, Martijn Bink en Albert Bos brengen langs de route verslag uit. In de avond zendt NOS een samenvatting van de festiviteiten uit, gepresenteerd door Winfried Baijens.
Opgelet: de laatste week van B&B Vol Liefde begint volgende week veel eerder
13:08Wanneer verschijnen er nieuwe afleveringen van Fort Alpha op NPO Start?
13:03'Dit is echt een leuk nieuw Vandaag Inside-talent'
10:29Tygo Gernandt terug in Fort Alpha: 'Ik zat juichend achter mijn telefoon'
10:21Vanaf deze datum is de streaming-editie van Wie is de Mol? te zien