TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Willem-Alexander viert zijn verjaardag dit jaar in Rotterdam. Samen met vrouw en dochters maakt hij een wandeling en een boottocht door de stad.
Hij begint in de multiculturele Afrikaanderwijk, waarna het gezelschap in de Maashaven op de watertaxi stapt voor een tocht over de Maas. De Oranjes varen langs toeristische trekpleisters als de ss Rotterdam, Hotel New York en de Erasmusbrug. Daarna vervolgt het gezelschap de tocht per voet, langs Zadkines stadbeeld De verwoeste stad en de kubuswoningen richting eindpunt Markthal.
Jeroen Overbeek presenteert de liveregistratie; Malou Petter, Martijn Bink en Albert Bos brengen langs de route verslag uit. In de avond zendt NOS een samenvatting van de festiviteiten uit, gepresenteerd door Winfried Baijens.
Vanavond op TV: Karen Pirie, Oh, wat een jaar!, Groundhog Day
19:17Edsilia Rombley gaat weer acteren: te zien in serie Summer Break
14:15Kijkers van Meer dan Verwacht en Vier Handen op één Buik opgelet: dit is wanneer je klaar moet zitten
13:48Monique Hansler haalt uit na opnamerumoer: 'Ze maken van een mug een olifant'
13:18De Lama's 2.0?: 'BNNVARA komt met een nieuwe improvisatieshow'