TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Willem-Alexander viert zijn verjaardag dit jaar in Rotterdam. Samen met vrouw en dochters maakt hij een wandeling en een boottocht door de stad.
Hij begint in de multiculturele Afrikaanderwijk, waarna het gezelschap in de Maashaven op de watertaxi stapt voor een tocht over de Maas. De Oranjes varen langs toeristische trekpleisters als de ss Rotterdam, Hotel New York en de Erasmusbrug. Daarna vervolgt het gezelschap de tocht per voet, langs Zadkines stadbeeld De verwoeste stad en de kubuswoningen richting eindpunt Markthal.
Jeroen Overbeek presenteert de liveregistratie; Malou Petter, Martijn Bink en Albert Bos brengen langs de route verslag uit. In de avond zendt NOS een samenvatting van de festiviteiten uit, gepresenteerd door Winfried Baijens.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij