TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Willem-Alexander viert zijn verjaardag dit jaar in Rotterdam. Samen met vrouw en dochters maakt hij een wandeling en een boottocht door de stad.
Hij begint in de multiculturele Afrikaanderwijk, waarna het gezelschap in de Maashaven op de watertaxi stapt voor een tocht over de Maas. De Oranjes varen langs toeristische trekpleisters als de ss Rotterdam, Hotel New York en de Erasmusbrug. Daarna vervolgt het gezelschap de tocht per voet, langs Zadkines stadbeeld De verwoeste stad en de kubuswoningen richting eindpunt Markthal.
Jeroen Overbeek presenteert de liveregistratie; Malou Petter, Martijn Bink en Albert Bos brengen langs de route verslag uit. In de avond zendt NOS een samenvatting van de festiviteiten uit, gepresenteerd door Winfried Baijens.
John Buijsman duikt op in Goede Tijden, Slechte Tijden
08:20Welk programma vervangt Het Waren 2 Fantastische Dagen op SBS6?
07:51De TV van gisteren: Matige start voor Project Dans
07:00GTST Spoilers - maandag 9 t/m donderdag 12 maart 2026
06:47Vanavond op TV: Break free, Over de A4, Venom: Let There Be Carnage