TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op uitnodiging van de Zweedse koning Carl XVI Gustaf brachten koning Willem-Alexander en koningin Máxima de afgelopen dagen een bezoek aan het Scandinavische land. De rijksvoorlichtingsdienst noemt de tweedaagse reis een bevestiging van de goede betrekking tussen beide landen.
Willem-Alexander en Máxima bezochten Stockholm en Göteburg en hadden daar ontmoetingen die in het teken stonden van thema's als duurzaamheid en innovatieve oplossingen voor de uitdagingen van deze tijd. In Koningspaar in Zweden een samenvatting van de activiteiten.
De laatste keer dat een Nederlands staatshoofd officieel Zweden bezocht was in 1987. Het Zweedse vorstenpaar was in 2009 in Nederland. Koningin Beatrix nam koning Harald en koningin Sonja toen mee naar Groningen.
Shownieuws: dit zijn de vervallen huizen van Emile Ratelband in Arnhem
09:58De Bogaartjes laten zich uit over De Hanslers na familieruzie
09:12Heleen van Royen: 'Boeken zijn niet meer van deze tijd'
08:08De TV van gisteren: nek aan nek-race Dwars door de Pyreneeën en Expeditie Robinson
06:47Vanavond op TV: Hunted, Kees van der Spek ontmaskert, The Da Vinci Code