TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Moezela, Moezela, let op mijn jongen!” Het waren de laatste woorden die Zoni Weisz zijn vader hoorde zeggen toen de jongen met zijn tante wist te ontsnappen tijdens het transport naar een concentratiekamp.
Een ‘goede’ politieagent gaf een seintje en Zoni wist daardoor bij een tussenstop op Station Assen net op een trein naar een andere bestemming te springen. Zijn vader en moeder stierven in de kampen.
Weisz overleefde de oorlog wel en werd woordvoerder van de Sinti- en Romagemeenschap. Zijn doel: ervoor zorgen dat hun leed tijdens de Tweede Wereldoorlog niet wordt vergeten. Hij sprak de VN toe, de Duitse Bondsdag en nu de genodigden van de Holocaustherdenking in het Wertheimpark in Amsterdam.
De NOS is er live bij, ’s avonds is een samenvatting te zien.
Video: Gerard Joling licht tipje van de sluier op over opnames Casa di Beau
10:22De opnames van Love Island VIPS lijken begonnen: deze speculaties doen de ronde
10:00Dit zijn de tv-aanraders van Woeste Grond-actrice Peggy Vrijens: 'Deze serie vond ik geweldig gemaakt'
09:36Video: Maxime Meiland over plannen bij RTL: ‘Mensen gaan verrast zijn’
09:22Alles wat we weten over het vierde seizoen van Dag & Nacht