TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Moezela, Moezela, let op mijn jongen!” Het waren de laatste woorden die Zoni Weisz zijn vader hoorde zeggen toen de jongen met zijn tante wist te ontsnappen tijdens het transport naar een concentratiekamp.
Een ‘goede’ politieagent gaf een seintje en Zoni wist daardoor bij een tussenstop op Station Assen net op een trein naar een andere bestemming te springen. Zijn vader en moeder stierven in de kampen.
Weisz overleefde de oorlog wel en werd woordvoerder van de Sinti- en Romagemeenschap. Zijn doel: ervoor zorgen dat hun leed tijdens de Tweede Wereldoorlog niet wordt vergeten. Hij sprak de VN toe, de Duitse Bondsdag en nu de genodigden van de Holocaustherdenking in het Wertheimpark in Amsterdam.
De NOS is er live bij, ’s avonds is een samenvatting te zien.
Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland