TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Moezela, Moezela, let op mijn jongen!” Het waren de laatste woorden die Zoni Weisz zijn vader hoorde zeggen toen de jongen met zijn tante wist te ontsnappen tijdens het transport naar een concentratiekamp.
Een ‘goede’ politieagent gaf een seintje en Zoni wist daardoor bij een tussenstop op Station Assen net op een trein naar een andere bestemming te springen. Zijn vader en moeder stierven in de kampen.
Weisz overleefde de oorlog wel en werd woordvoerder van de Sinti- en Romagemeenschap. Zijn doel: ervoor zorgen dat hun leed tijdens de Tweede Wereldoorlog niet wordt vergeten. Hij sprak de VN toe, de Duitse Bondsdag en nu de genodigden van de Holocaustherdenking in het Wertheimpark in Amsterdam.
De NOS is er live bij, ’s avonds is een samenvatting te zien.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Jeroen Woe (Even Tot Hier) geveld door nare buikontsteking: voorstellingen geannuleerd
13:21Mathilde uit URK! onderging maagverkleining: 'Nacht in ziekenhuis'
13:06Wilfred Genee: 'Merel Ek is ordinair maar jij bent dat niet'
12:33Joop van den Ende: 'Dit beloofde ik Rob de Nijs tijdens zijn laatste dagen'
11:07Zien: Salar, Noah, Jessica, Lisa en Thomas uit De Bondgenoten wagen zich aan De Kwis met Ballen