TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Moezela, Moezela, let op mijn jongen!” Het waren de laatste woorden die Zoni Weisz zijn vader hoorde zeggen toen de jongen met zijn tante wist te ontsnappen tijdens het transport naar een concentratiekamp.
Een ‘goede’ politieagent gaf een seintje en Zoni wist daardoor bij een tussenstop op Station Assen net op een trein naar een andere bestemming te springen. Zijn vader en moeder stierven in de kampen.
Weisz overleefde de oorlog wel en werd woordvoerder van de Sinti- en Romagemeenschap. Zijn doel: ervoor zorgen dat hun leed tijdens de Tweede Wereldoorlog niet wordt vergeten. Hij sprak de VN toe, de Duitse Bondsdag en nu de genodigden van de Holocaustherdenking in het Wertheimpark in Amsterdam.
De NOS is er live bij, ’s avonds is een samenvatting te zien.
Wilfred Genee deelt eerste beelden van Mi Dushi: Wat is dan liefde?
11:15Op deze datum start het nieuwe seizoen van Woeste Grond
10:36Suzan & Freek geven in nieuwe Videoland-documentaire intiem kijkje achter de schermen
10:24De TV van gisteren: VI-kijkers uiten felle kritiek op Johan Derksen in kwestie Dick Advocaat
06:47Vanavond op TV: 2 voor 12, Stars on stage, Man on Fire