TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op de late avond na de Nationale Dodenherdenking is Wageningen het decor van Vuur van de Vrijheid. De NOS doet rechtstreeks verslag van de Bevrijdingsvuurceremonie op het 5 Mei Plein voor Hotel De Wereld.
79 jaar geleden zetten de Canadese generaal Charles Foulkes en de Duitse generaal Johannes Blaskowitz hier hun handtekening onder het capitulatiedocument dat een einde maakte aan de Tweede Wereldoorlog in Nederland.
Na een programma met verhalen over de oorlog wordt het Nationaal Bevrijdingsvuur ontstoken door de Verschilmakers; mensen die zich inzetten voor de vrijheid. Om middernacht klinkt het startschot voor de Nationale Bevrijdingsvuurestafette. Ruim 2500 lopers verspreiden het vuur vanuit Wageningen naar meer dan tachtig Nederlandse gemeenten.
NOS Vuur van de Vrijheid is op 4 mei vanaf 23:08 uur te zien bij NOS op NPO1.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden