TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op de late avond na de Nationale Dodenherdenking is Wageningen het decor van Vuur van de Vrijheid. De NOS doet rechtstreeks verslag van de Bevrijdingsvuurceremonie op het 5 Mei Plein voor Hotel De Wereld.
79 jaar geleden zetten de Canadese generaal Charles Foulkes en de Duitse generaal Johannes Blaskowitz hier hun handtekening onder het capitulatiedocument dat een einde maakte aan de Tweede Wereldoorlog in Nederland.
Na een programma met verhalen over de oorlog wordt het Nationaal Bevrijdingsvuur ontstoken door de Verschilmakers; mensen die zich inzetten voor de vrijheid. Om middernacht klinkt het startschot voor de Nationale Bevrijdingsvuurestafette. Ruim 2500 lopers verspreiden het vuur vanuit Wageningen naar meer dan tachtig Nederlandse gemeenten.
NOS Vuur van de Vrijheid is op 4 mei vanaf 23:08 uur te zien bij NOS op NPO1.
Op deze datum start de familie-editie van Echte Meisjes in de Jungle
14:06Presentator en radiodj Robert Jensen op 52-jarige leeftijd overleden
13:02Marco van Basten komende tijd niet te zien op Ziggo Sport
11:51Darts de komende zes jaar nog te zien bij Viaplay
11:26Nieuwe Videoland-serie laat andere kant zien van Willem-Alexander en Máxima