TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op de late avond na de Nationale Dodenherdenking is Wageningen het decor van Vuur van de Vrijheid. De NOS doet rechtstreeks verslag van de Bevrijdingsvuurceremonie op het 5 Mei Plein voor Hotel De Wereld.
79 jaar geleden zetten de Canadese generaal Charles Foulkes en de Duitse generaal Johannes Blaskowitz hier hun handtekening onder het capitulatiedocument dat een einde maakte aan de Tweede Wereldoorlog in Nederland.
Na een programma met verhalen over de oorlog wordt het Nationaal Bevrijdingsvuur ontstoken door de Verschilmakers; mensen die zich inzetten voor de vrijheid. Om middernacht klinkt het startschot voor de Nationale Bevrijdingsvuurestafette. Ruim 2500 lopers verspreiden het vuur vanuit Wageningen naar meer dan tachtig Nederlandse gemeenten.
NOS Vuur van de Vrijheid is op 4 mei vanaf 23:08 uur te zien bij NOS op NPO1.
Kopen Zonder Kijken terugkijken? 'Dit is het latte frappuccino-huis van Jazz en Soraya'
11:40Terugkijken: Roxeanne Hazes geeft alvast een voorproefje van The Passion 2026
11:24Sneak peek: Mercedes en Thomas staan lijnrecht tegenover elkaar in finale De Bondgenoten
11:02AVROTROS komt met een eenmalige special van Maestro
10:00Tijl Beckand verklapt: 'We willen met TAFKAL een serie mét script maken'