TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op de late avond na de Nationale Dodenherdenking is Wageningen het decor van Vuur van de Vrijheid. De NOS doet rechtstreeks verslag van de Bevrijdingsvuurceremonie op het 5 Mei Plein voor Hotel De Wereld.
79 jaar geleden zetten de Canadese generaal Charles Foulkes en de Duitse generaal Johannes Blaskowitz hier hun handtekening onder het capitulatiedocument dat een einde maakte aan de Tweede Wereldoorlog in Nederland.
Na een programma met verhalen over de oorlog wordt het Nationaal Bevrijdingsvuur ontstoken door de Verschilmakers; mensen die zich inzetten voor de vrijheid. Om middernacht klinkt het startschot voor de Nationale Bevrijdingsvuurestafette. Ruim 2500 lopers verspreiden het vuur vanuit Wageningen naar meer dan tachtig Nederlandse gemeenten.
NOS Vuur van de Vrijheid is op 4 mei vanaf 23:08 uur te zien bij NOS op NPO1.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten