TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Deze documentaire dankt zijn titel aan het lied 'Alles komt goed' van Jaap Resema. Het nummer geeft de Eritrese Samrawit steeds hoop en troost. Ze was pas acht jaar, toen ze besloot om haar land te ontvluchten. Ze liet alles achter, ook haar ouders, broertjes en zusjes, onderweg naar een betere toekomst. .
Haar pad is niet gemakkelijk, laat deze NPO doc zien Vaak twijfelde ze, was dit wel de juiste beslissing? Eenmaal in Nederland hoopte ze contact te krijgen met Nederlandse leeftijdgenoten, maar ze komt terecht in een migrantenklas.
De film volgt Samrawit op school en op haar werk. Ze luistert naar Eritrese en Nederlandse muziek als afleiding. Haar tienjarige zusje Muqat speelt vluchtsituaties na op plekken in Nederland die op locaties uit het verleden lijken.
De NPO Doc: Alles Komt Goed zie je op maandag 16 december 2024 vanaf 23:10 uur bij HUMAN op NPO 2.
Huub Stapel heeft 'gezonde spanning' voor première van Amsterdamned II
11:28Geïrriteerde Monique in De Hanslers: 'Je bent toch een vent, geen mietje'
10:37Dochter Andy van der Meijde onder vuur na reactie op weigerende pony
10:20Terugkijken: Marco Borsato over zijn intimiteitsvacuüm in Linda's Wintermaand
09:13Realityserie URK! krijgt veertiende seizoen