TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Deze documentaire dankt zijn titel aan het lied 'Alles komt goed' van Jaap Resema. Het nummer geeft de Eritrese Samrawit steeds hoop en troost. Ze was pas acht jaar, toen ze besloot om haar land te ontvluchten. Ze liet alles achter, ook haar ouders, broertjes en zusjes, onderweg naar een betere toekomst. .
Haar pad is niet gemakkelijk, laat deze NPO doc zien Vaak twijfelde ze, was dit wel de juiste beslissing? Eenmaal in Nederland hoopte ze contact te krijgen met Nederlandse leeftijdgenoten, maar ze komt terecht in een migrantenklas.
De film volgt Samrawit op school en op haar werk. Ze luistert naar Eritrese en Nederlandse muziek als afleiding. Haar tienjarige zusje Muqat speelt vluchtsituaties na op plekken in Nederland die op locaties uit het verleden lijken.
De NPO Doc: Alles Komt Goed zie je op maandag 16 december 2024 vanaf 23:10 uur bij HUMAN op NPO 2.
Partnerbijdrage
'Bert' eert 'Ernie' in rouwadvertentie na overlijden Wim T. Schippers: 'Wat hadden we het fijn'
13:45Rafael van der Vaart zaterdag weer bij NOS WK Avond na 'heel veel spijt' van opmerking
13:11Vervolg van Ferry Doedens-docu op komst?
11:07RTL past avondprogrammering aan: LUBACH moet wijken voor Renze
10:37Pijnlijk! Cameraman keihard onderuit geschopt tijdens Oezbekistan – Colombia (video)