TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Deze documentaire dankt zijn titel aan het lied 'Alles komt goed' van Jaap Resema. Het nummer geeft de Eritrese Samrawit steeds hoop en troost. Ze was pas acht jaar, toen ze besloot om haar land te ontvluchten. Ze liet alles achter, ook haar ouders, broertjes en zusjes, onderweg naar een betere toekomst. .
Haar pad is niet gemakkelijk, laat deze NPO doc zien Vaak twijfelde ze, was dit wel de juiste beslissing? Eenmaal in Nederland hoopte ze contact te krijgen met Nederlandse leeftijdgenoten, maar ze komt terecht in een migrantenklas.
De film volgt Samrawit op school en op haar werk. Ze luistert naar Eritrese en Nederlandse muziek als afleiding. Haar tienjarige zusje Muqat speelt vluchtsituaties na op plekken in Nederland die op locaties uit het verleden lijken.
De NPO Doc: Alles Komt Goed zie je op maandag 16 december 2024 vanaf 23:10 uur bij HUMAN op NPO 2.
Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside
07:40De TV van gisteren: Meer dan miljoen kijkers voor seizoensslot Kopen Zonder Kijken