TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Deze documentaire dankt zijn titel aan het lied 'Alles komt goed' van Jaap Resema. Het nummer geeft de Eritrese Samrawit steeds hoop en troost. Ze was pas acht jaar, toen ze besloot om haar land te ontvluchten. Ze liet alles achter, ook haar ouders, broertjes en zusjes, onderweg naar een betere toekomst. .
Haar pad is niet gemakkelijk, laat deze NPO doc zien Vaak twijfelde ze, was dit wel de juiste beslissing? Eenmaal in Nederland hoopte ze contact te krijgen met Nederlandse leeftijdgenoten, maar ze komt terecht in een migrantenklas.
De film volgt Samrawit op school en op haar werk. Ze luistert naar Eritrese en Nederlandse muziek als afleiding. Haar tienjarige zusje Muqat speelt vluchtsituaties na op plekken in Nederland die op locaties uit het verleden lijken.
De NPO Doc: Alles Komt Goed zie je op maandag 16 december 2024 vanaf 23:10 uur bij HUMAN op NPO 2.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Jochem Myjer laat van zich horen in alle ophef over het Sinterklaasjournaal: 'Van mijn Hoofdpiet blijf je af'
11:18NOS en NTR slaan handen ineen: Eurovisie Songfestival wordt gewoon uitgezonden in Nederland
10:36Kippenvel gegarandeerd: De ultieme terugblik op Max Verstappens allereerste wereldtitel (video)
10:04Groot verdriet voor de Verhulstjes
09:34Talkshow Eva gaat er even tussenuit en dit programma komt in de plaats