TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Deze documentaire dankt zijn titel aan het lied 'Alles komt goed' van Jaap Resema. Het nummer geeft de Eritrese Samrawit steeds hoop en troost. Ze was pas acht jaar, toen ze besloot om haar land te ontvluchten. Ze liet alles achter, ook haar ouders, broertjes en zusjes, onderweg naar een betere toekomst. .
Haar pad is niet gemakkelijk, laat deze NPO doc zien Vaak twijfelde ze, was dit wel de juiste beslissing? Eenmaal in Nederland hoopte ze contact te krijgen met Nederlandse leeftijdgenoten, maar ze komt terecht in een migrantenklas.
De film volgt Samrawit op school en op haar werk. Ze luistert naar Eritrese en Nederlandse muziek als afleiding. Haar tienjarige zusje Muqat speelt vluchtsituaties na op plekken in Nederland die op locaties uit het verleden lijken.
De NPO Doc: Alles Komt Goed zie je op maandag 16 december 2024 vanaf 23:10 uur bij HUMAN op NPO 2.
Danielle van Grondelle geeft update na dubbele botbreuk in De Verraders
10:00Dit zijn de 5 best bekeken Blind Auditions van The Voice of Holland 2026
09:28Georgina Verbaan en nog meer bekende namen voegen zich bij cast Dag & Nacht
08:33Met deze BN'ers start Johnny de Mol zijn nieuwe tv-quiz Pokerface
08:04De TV van gisteren: kijkers zijn getuige van bijzonder pijnlijke exits in De Verraders