TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jaarlijks krijgt de helft van alle jonge vrouwen te maken met een vorm van seksueel grensoverschrijdend gedrag. Dat blijkt uit onderzoek van het Rutgers Kenniscentrum Seksualiteit. NPO 3FM-dj Jamie Reuter is een van die vrouwen.
Wat begon als een date eindigde voor haar in een nachtmerrie. Ze twijfelde lang of wat die avond gebeurde verkrachting was of niet, ook omdat de dader niet voldeed aan het clichébeeld van een gewelddadige verkrachter.
In de documentaire Had dan Nee Gezegd laat regisseur Leon Veenendaal zien hoe Reuter de confrontatie met die traumatische ervaring aangaat. Ook praat ze met lotgenoten, mannen, vriendinnen en haar ouders. Zo wil ze uitvinden hoe de communicatie over seksualiteit, aantrekkingskracht en het aangeven van grenzen beter kan.
NPO Doc: Had Dan Nee Gezegd is op donderdag 3 april 2025 om 21:10 uur te zien op NPO 3.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, A Knight's Tale
20:54Marieke Elsinga maakt dit najaar comeback bij RTL Boulevard
16:06André Rieu opnieuw op Vrijthof maar wat als Nederland dan een WK-wedstrijd speelt?
16:00Nieuwe docuserie over Lil Kleine op komst: Terug