TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nederland telt meer dan 100.000 veteranen, aldus Nationaal Comité Veteranendag. De jaarlijkse Nederlandse Veteranendag eind juni in Den Haag is een blijk van erkenning en waardering voor deze (oud-)militairen. Ze werkten in oorlogsomstandigheden en vredesmissies, tijdens onder andere de Tweede Wereldoorlog en bijvoorbeeld voormalig Joegoslavië en Afghanistan, de langstlopende missie van Nederland tot nu toe.
In Ode aan onze Veteranen presenteert Carrie ten Napel een muzikaal eerbetoon, met bekende Nederlandse artiesten en het Orkest Koninklijke Luchtmacht. Drie oud-militairen komen aan het woord. Hun persoonlijke verhalen geven een duidelijk beeld in welke omstandigheden zij hebben gestreden en welke invloed dat nog steeds op hun leven heeft.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit
11:12Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6
08:36Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien