TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het is alweer 28 jaar geleden, maar het voelt veel korter. In het jaar 1997, dat deze aflevering centraal staat in Oh, Wat een Jaar!, werd Google opgericht en kwam het eerste boek over Harry Potter op de markt.
Ook verongelukte prinses Diana en stond American footballspeler O.J. Simpson terecht voor moord. Presentatrice Chantal Janzen kijkt terug op dit bewogen jaar. Teamcaptains Ruben Nicolai en Gerard Joling krijgen versterking van acteur Patrick Martens en musicalster Carolina Dijkhuizen.
Samen duiken ze terug in de tijd van de girlbands zoals de Spice Girls, de voorlopig laatste Elfstedentocht en de tamagotchi. Dat laatste was een virtueel huisdier waar je goed voor moest zorgen door op knoppen te drukken. Het woord is samengesteld uit het Japanse woord voor ei (tamago) en het Engels voor klok (watch).
Deze aflevering van Oh, Wat een Jaar! is op zaterdag 8 november 2025 om 20:00 uur te zien op RTL 4.
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Noa Vahle: 'Zo vieren we kerst in huize De Mol'
09:31Documentaire Wij Zijn GTST is vanaf nu te zien op Videoland
09:20Keert Billy de Palma terug in Goede Tijden, Slechte Tijden?
07:50Open Casa krijgt een nieuw seizoen op Prime Video
07:32De TV van gisteren: Seizoensstart Woeste Grond trekt veel kijkers