TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Niet eerder gingen de makers van Oh, Wat Een Jaar zo ver terug in de tijd. Chantal Janzen heeft een stapel kaartjes vol vragen over 1964 voor teamcaptains Ruben Nicolai en Carlo Boszhard. Het is het jaar dat de Beatles optraden in Blokker, dat Nelson Mandela achter de tralies verdween op Robbeneiland en dat prinses Irene besloot te trouwen met Carlos Hugo van Bourbon-Parma zonder toestemming van de Staten-Generaal.
Ruben en Carlo waren toen allebei nog niet geboren, maar gelukkig kunnen ze terugvallen op de kennis van Gerard Cox en Patricia Paay. In 1964 was Gerard al drie jaar aan de slag als artiest; zo bracht hij dat jaar de single ‘Dromen’ uit. Patricia was pas vijftien, maar trad al op met The Evergreens, de showband van haar vader John Paay.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'