TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Niet eerder gingen de makers van Oh, Wat Een Jaar zo ver terug in de tijd. Chantal Janzen heeft een stapel kaartjes vol vragen over 1964 voor teamcaptains Ruben Nicolai en Carlo Boszhard. Het is het jaar dat de Beatles optraden in Blokker, dat Nelson Mandela achter de tralies verdween op Robbeneiland en dat prinses Irene besloot te trouwen met Carlos Hugo van Bourbon-Parma zonder toestemming van de Staten-Generaal.
Ruben en Carlo waren toen allebei nog niet geboren, maar gelukkig kunnen ze terugvallen op de kennis van Gerard Cox en Patricia Paay. In 1964 was Gerard al drie jaar aan de slag als artiest; zo bracht hij dat jaar de single ‘Dromen’ uit. Patricia was pas vijftien, maar trad al op met The Evergreens, de showband van haar vader John Paay.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
Martijn Krabbé over zijn werk nu reizen niet meer gaat: 'Hier zit ik veel liever'
15:22De Top 2000 Quiz gaat op de schop en Merel Westrik mag het presenteren
13:45Raven van Dorst is vanaf deze datum weer wekelijks te zien met Boerderij Van Dorst
13:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen