TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Pak je agenda er maar bij: vanaf maandag 26 september is Met Het Mes Op Tafel weer elke maandag t/m donderdag om 19:50 uur te zien op NPO2.
Lees ook: Herman van der Zandt slachtoffer van bizarre diefstal
De kennis- en blufquiz Met Het Mes Op Tafel is inmiddels niet meer weg te denken van de Nederlandse televisie. Al sinds 1997 is het programma - toen nog onder leiding van Joost Prinsen - meermaals per jaar te zien. Toch blijft het leuk, want ook dit jaar moeten de deelnemers weer alles uit de kast halen om zich niet alleen te bewijzen als de ideale quizkandidaat, maar ook als de ideale pokerspeler. Enkel de kandidaat die aan het einde van de aflevering het meeste geld overhoudt door te bluffen, gaat namelijk door naar de grote finale op donderdag.
Dit jaar kunnen de quizkandidaten weer allerlei vragen verwachten Quizmaster Herman van der Zandt test ze namelijk op hun algemene kennis en hun kennis over ambachten en kunsten, muziek en televisie. Ondertussen zullen Klaas van Dijk en Mylou Frencken zorgen voor wat muzikaal vertier.
Klinkt deze quiz nu echt als iets voor jou? Als je de online voorselectie doorstaat, kun je je via deze link aanmelden.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene