TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met het Goedevrijdagakkoord kwam er in 1998 een einde aan The Troubles, de periode van ernstige ongeregeldheden en geweld tussen de protestantse en katholieke bevolkingsgroepen in Noord-Ierland. De vijfdelige documentaireserie Once Upon a Time in Northern Ireland blikt via de verhalen van ooggetuigen terug op deze grimmige en bloederige strijd, die in ruim dertig jaar zo'n 3500 dodelijke slachtoffers maakte.
De eerste aflevering keert terug naar 1968, als na decennia van relatieve rust in Noord-Ierland de vlam in de pan slaat. De katholieke Billy vertelt hoe hij de straat op ging om gelijke rechten te eisen. Vreedzame marsen ontaardden in rellen en het protest kreeg een steeds grimmiger karakter. In 1969 besloot de Britse regering het leger te sturen.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Wat zuur! Joep Wennemars krijgt geen ruimte en botst op tegenstander (video)
19:11Zien: eerste beelden van de cast van The Passion 2026
16:38Leuk om te zien: Arjen Lubach verrast bakfanaat Danique met bezoek van Robèrt van Beckhoven
16:17De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'