TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Culturele onderdrukking heeft ervoor gezorgd dat er weinig bekend is over historische steden langs de Mississippi. Waldemar Torenstra bezoekt deze steden van inheemse volken in Ondersteboven van de Amerika’s.
In deze aflevering ontmoet Torenstra vertegenwoordigers van deze volken, met wie hij praat over beeldvorming. Een van hen is Gregg Deal. Deze activistische kunstenaar uit de staat Utah behoort tot de Pyramid Lake Paiute-stam en wil met zijn werk kritiek leveren op de stereotypering van inheemse volken. Ook een jonge bokser in het Navajogebied strijdt voor een andere, betere toekomst.
Aan LINDA vertelde Torenstra over zijn reis. “Ik heb veel geleerd over de mate waarin onze cultuur zichzelf superieur waant, en weinig kritisch naar zichzelf kijkt.”
Gwen van Poorten presenteert dit nieuwe realityprogramma van Net5
14:44Dit programma vervangt No Way Back VIPS op SBS6
14:14Dit is de grote winnaar van het eerste seizoen Watch Your Back
13:37Angela Schijf licht tipje van de sluier op over nieuw seizoen Flikken Maastricht: 'Eva raakt alle structuur kwijt'
10:51Video: Salar weet niet of hij Mercedes nog wel kan vertrouwen (De Bondgenoten)