TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Culturele onderdrukking heeft ervoor gezorgd dat er weinig bekend is over historische steden langs de Mississippi. Waldemar Torenstra bezoekt deze steden van inheemse volken in Ondersteboven van de Amerika’s.
In deze aflevering ontmoet Torenstra vertegenwoordigers van deze volken, met wie hij praat over beeldvorming. Een van hen is Gregg Deal. Deze activistische kunstenaar uit de staat Utah behoort tot de Pyramid Lake Paiute-stam en wil met zijn werk kritiek leveren op de stereotypering van inheemse volken. Ook een jonge bokser in het Navajogebied strijdt voor een andere, betere toekomst.
Aan LINDA vertelde Torenstra over zijn reis. “Ik heb veel geleerd over de mate waarin onze cultuur zichzelf superieur waant, en weinig kritisch naar zichzelf kijkt.”
Ex on the Beach: Double Dutch is vanaf deze datum exclusief te zien bij Videoland
11:16Kijkers hopen vurig op deze partnerruil in MAFS: 'Veel betere match'
11:12Ontpopt Luigi uit Married at First Sight zich tot influencer?
10:37Op deze datum keert Met het Mes op Tafel terug op tv
10:18VI-tafel smult na van Gerard Joling: 'Vaker uitnodigen'