TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De renovatie van het Binnenhof is in volle gang. Na de verhuizing van de leden van de Eerste en Tweede Kamer zijn de aannemers aan de slag gegaan met de sloop- en bouwwerkzaamheden. Eind 2026 moeten ze klaar zijn. In Ondertussen aan de Hofvijver neemt Splinter Chabot een paar keer per jaar een kijkje op de bouwplaats.
In de laatste aflevering gaat Splinter samen met VVD-coryfee Hans Wiegel en voormalig Tweede Kamervoorzitter Jeltje van Nieuwenhoven op pad. Wiegel ziet het parlement het liefst terugkeren naar zijn voormalige locatie, de Oude Zaal, maar Van Nieuwenhoven vindt dat misplaatste nostalgie naar een tijd toen politiek nog een mannenzaak was: "Als je daar als vrouw naar de wc moest, kon je eerst een kwartier lopen voor je het eerste damestoilet tegenkwam."
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Flikken Rotterdam goed uit de startblokken, 2Voor12 opnieuw dagwinnaar
10:00Patrick Lodiers denkt dat Wat Speelt Er geen problemen zal opleveren: 'Juist in deze rare tijd moet er gelachen worden'
09:56Deze bands doen mee met het nieuwe seizoen van The Tribute: Battle of the Bands
09:35Ontroerend: Maxim Froger verrast vader René met bijzonder optreden in Renze
06:47Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Nederlands domste, The Next Three Days